11. klases ekskursija uz Ministru Kabinetu

 11. KLASES EKSKURSIJA UZ MINISTRU KABINETU 

Karjeras nedēļas ietvaros Rīgā daudzi no uzņēmumiem vēra durvis un uzņēma pie sevis skolēnus. Atvērto durvju diena šogad bija arī Ministru Kabinetā. Iļģuciema vidusskolas 11.klase ar klases audzinātāju nolēma izmantot šo iespēju, tāpēc klase 2015.gada 9.oktobrī devās ekskursijā uz Ministru Kabinetu.

Ekskursija notika pēcpusdienā,  uz atvērtajām durvīm bija ieradušās arī daudzas citas klases skolotāju pavadībā. Ekskursija bija samērā īsa – tika izrādītas dažas sēžu zāles, preses telpa, bibliotēka, dāvanu skapis un gaiteņi. Visu ekskursijas laiku klasi pavadīja gids, kurš pastāstīja gan par ēkas vēsturi, gan par Ministru Kabineta funkcijām. Ekskursijas laikā bija atļauts fotografēt un uzdot dažādus jautājumus. 11.klase šo iespēju izmantoja daļēji, jo nofotografējās daudz vietās, taču jautājumus neuzdeva. Domāju, tas bija tāpēc, ka gida stāstījums bija pietiekami informatīvs, un jautājumi pēc tā neradās.

Klase bija apmierināta ar ekskursiju un iespēju tikt kādā no valdības ēkām. Skolēni atzina, ka tā ir reta iespēja pabūt tuvāk valdībai un kaut kam valstij svarīgam, tāpēc arī ekskursija likās īpašāka, jo raisīja nozīmības un lielas intereses sajūtu.

Galerija

Reportāžu sagatavoja Kristīne Okuņkova,

skolas muzeja pārstāve un skolēnu domes priekšsēdētāja.