2018./2019. mācību gads

 


 No ābeļziediem pašus baltākos ziedus 
Es tavās delnās gribu purināt, 
Lai ko tu domātu, lai kur tu ietu, 
Tiem visiem jābūt gaišiem ceļiem, māt!
 

 Mīļo māmiņ, vecmāmiņ!

Lūdzu, atnāc uz svētku koncertu

 š.g. 9.maijā plkst.18.00

skolas aktu zālē!


24.04.plkst.17.15  - 18.30

Iļģuciema vidusskolā

topošo pirmklasnieku

(2019./2020.m.g.)

un viņu vecāku

kopīgs pasākums  

Vecākiem - informatīva sanāksme, kurā runāsim:

·      par lasītprasmi – kā mācīšanās atslēgu un vecāku lomu lasītprasmes veicināšanā (skolotāja A.Tukiša, skolotāja K.Raipala)

·      par gatavību skolai - kā sagatavoties mācībām - prasmes, iemaņas, noteikumi

(skolas psiholoģe I.Leitholde-Lejstrauta)

·      par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem (direktora vietniece izglītības jomā A.Staģe)

Sanāksme vecākiem 106.kab.

Bērniem - sportiskas aktivitātes.

(Līdzi jāņem sporta tērps un sporta/maiņas apavi). Aktivitātes skolas stadionā, lietus gadījumā – skolas sporta zālē.


 

Arī šogad Iļģuciema vidusskola, sadarbībā ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu organizē izzinošas un aizraujošas vasaras nometnes skolēniem.

10 dienās apkārt zemeslodei un Turi buru! ...vairāk


Braucam, lai mācītos…

1.aprīlī Iļģuciema vidusskolas skolotājas un skolotājs – Andra Brice, Liene Bedre, Astra Tukiša, Sandra Zaiko, Kristīne Raipala, Zeltīte Liepiņa un Andris Batars – devās metodiskajā pieredzes apmaiņas seminārā uz Brocēnu vidusskolu....vairāk


Profesijas ar adrenalīnu - 2

 

 

 

 

 

Tuvojoties peldēšanās sezonai, Iļģuciema vidusskolas 6. un 8. klašu skolēniem notika pasākums “Profesijas ar adrenalīnu” 2, kurā viņi tikās ar profesionālu nirēju Valteru Preimani....vairāk 


Profesija – aktieris. Skaistie mirkļi un ikdienas darbs”

Šonedēļ Iļģuciema vidusskolā pie 10. un 11. klases viesojās aktieris Raimonds Celms. Daži vidusskolēni un skolotāji viņu atpazīst kā Matīsu no izrādes ,,Svina garša”, par kuru 2016. gadā ieguvis ,,Spēlmaņu nakts” nomināciju ,,Gada jaunais skatuves mākslinieks”....vairāk



APSVEICAM

Marku Dominiku Eisaku (5.c klase), Robertu Pavlovu (6.a klase) ar iegūto 2.vietu, Grētu Volkoviču (5.a klase) ar iegūto 3.vietu, Hariju Meisteru  (5.c klase) ar iegūto atzinību

Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Paldies skolotājai Marijai Mitenbergai un Meritai Kirmužai-Veizānei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Liels paldies vecākiem par atbalstu! 

Skolas administrācija


Vecāku pēcpusdiena

Aicinām visus mūsu skolas vecākus š.g. 21.martā no plkst.16.00 līdz plkst.19.00 individuāli tikties ar skolotājiem, lai pārrunātu sava bērna veiksmes un saņemtu atbalstu jomās, kas pilnveidojamas.

Lai vecākiem nebūtu jātērē savs laiks, gaidot uz sarunu pie skolotāja kabineta, lūgums pieteikties līdz 20.martam, rakstot pieteikumu konkrētajam skolotājam E-klasē.
Veidosim mūsu bērnu nākotni kopā!


Organiskās sintēzes institūts

13. martā mēs, 12. klases skolnieki, precīzāk, daži pārstāvji, apmeklējām Latvijas Organiskās sintēzes institūtu, saistībā ar karjeras izglītības pasākumiem skolā. Sākumā šķita - nu kas tur var būt interesants, taču izrādījās, ka šajā institūtā ir iespējams gan aplūkot visas tās no kolbām un caurulēm veidotās sarežģītās iekārtas, kas redzamas zinātniskās fantastikas filmās, gan  arī uzzināt, cik sarežģīts un aizraujošs ir zāļu izstrādes process....vairāk


APSVEICAM
 
Grētu Volkoviču (5.a kl.) ar iegūto atzinību Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātajā dabaszinību konkursā.
 
Paldies skolotājai Dacei Naglei par Grētas sagatavošanu konkursam!
 
Paldies visiem vecākiem par atbalstu!
 
Skolas administrācija


Iļģuciema vidusskolas

4. klašu matemātikas olimpiādes uzvarētāji:

  

1.vieta      Bruno Silerovs            4.b

2.vieta      Reinis Putāns              4.b

  3.vieta      Kristians Sametis       4.a

3.vieta      Aleksis Vilde               4.a

3.vieta      Aleksandrs Šuriņš      4.b

  Paldies skolotājām Astrai Tukišai un Rudītei Putānei!


 Apsveicam!

 

Iļģuciema vidusskolas

 

1.    - 2. klašu glītrakstīšanas konkursa uzvarētāji:

 

 Kristaps Kukainis 2.b     1.vieta

 

Artūrs Siliņš 1.a              2.vieta

 

Elīna Liniņa 1.b               3.vieta

 

   Paldies skolēniem par piedalīšanos:

 

Karlīnai Skujai (1.a), Ralfam Buholtam (1.b),

 

Laimai Možeiko  (1.c), Melisai Pramaltei (1.c),

 

Trevisam Sīmanim (1.c) Jeļizavetai Līgai Tiščenko (1.c),

 

Madarai Akmenei (2.a), Agnesei Dambei (2.a),

 

Harijam Evertam Romelim (2.b)

 

 Paldies skolotājām par skolēnu sagatavošanu:

 

Marijai Sadovskai, Dacei Jačmenkinai, Inārai Matvejai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


“Zinātne un darbs” 

Pagājušajā nedēļā Iļģuciema vidusskolas 2. un 4. klases piedalījās nodarbībās “Zinātne un darbs”. Tagad ķīmija man asociēsies ar varavīksni. Mēs visi jautri pavadījām laiku, un nevienā brīdī nebija tā kad paliktu neinteresanti....vairāk


“Amatnieki algu pelna” 

 Kad ziemai atkāpjoties sāk trūkt enerģijas Iļģuciema vidusskolas 4.klases viesojas “Daces meistardarbi” austuvē, kur ļoti radošā atmosfērā ieguva plašāku priekšstatu par amatniecību un aušanas procesu, kā rezultātā radās klases kopīgi noaustās grāmatzīmes....vairāk


APSVEICAM

 

 

Emīlu Rūdolfu Bērtiņu (12.klase) ar iegūto 3.vietu

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

 Paldies skolotājai Gunai Pudulei par Emīla sagatavošanu olimpiādei!

Paldies vecākiem! 

Skolas administrācija


APSVEICAM

 

 

Arti Kazeku (12.klase) ar iegūto 2.vietu 

Rīgas pilsētas ekonomikas olimpiādē.  

Paldies skolotājai Ņinai Zaķei par Arta sagatavošanu olimpiādei!

 Skolas administrācija


Apsveicam!

Iļģuciema vidusskolas

5. – 12. klašu vokālo ansambli ar 2.pakāpes diplomu

Rīgas vokālās mūzikas konkursā „Balsis”

PALDIES dalībniecēm:

Undai Arājai 5.a

Signei Pogai 5.a

Samantai Gusakovai 5.c

Keitijai Ingai Losbergai 5.c

Enijai Nukševicai 5.c

Elīnai Pūtelei 5.c

Dārtai Eglītei 9.b

Laumai Kronītei 9.b

Elīnai Agnetai Lambertei 9.b

Danielai Linkevičai 9.b

Danielai Osipovai 9.b

Alisei Beātei Vilnei 9.b

Evitai Bukontei 11.

Liels PALDIES skolotājai Kristīnei Gailei,

 

koncertmeistarei Aijai Bērziņai!


Apsveicam!

Iļģuciema vidusskolas

vokālo ansambli „DADZĪŠI” ar 1.pakāpes diplomu

Rīgas vokālās mūzikas konkursā „Balsis”

PALDIES dalībniekiem:

Annijai Āboltiņai 2.b

Lindai Čamanei 3.b

Katrīnai Krauzei 3.b

Sandai Dzelmanei 3.b

Līvai Kampiņai 3.b

Rotai Laviņai 3.b

Elīzai Elizabetei Pudulei 3.b

Elīnai Ponomorjovai 3.c

Edgaram Lukaševičam 3.c

Edvardam Lukaševičam 3.c

Kristianam Sametim 4.a

Enijai Nukševicai 5.c

Liels PALDIES skolotājai Andrai Krūmiņai,

 

koncertmeistarei Aijai Bērziņai!


Iniciatīva „Latvijas skolas soma”

07.02.2019. 5.-6.klašu skolēniem iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja dzirdēt un redzēt flautistes Maijas Kļaviņas koncertlekciju "Tembru projekcijas".

 „Tembru projekcijas” ir spilgtu priekšnesumu, projekciju un stāstu apvienojums koncertlekcijā, kurā  muzikāli uzbūra atmosfēru, kas ved cauri gadsimtiem....vairāk


APSVEICAM

 

Arti Kazeku (12.klase) ar iegūto 3.vietu

 

Rīgas pilsētas fizikas olimpiādē.

 

Paldies skolotājai Līgai Vabulniecei par Arta sagatavošanu olimpiādei!
Skolas administrācija

 


 

 

 

 

 

APSVEICAM

Emīlu Rūdolfu Bērtiņu (12.klase) un Ellu Laumu Bērtiņu (12.klase) ar iegūto atzinību
Rīgas pilsētas vēstures olimpiādē.

Paldies skolotājam Raimondam Ezerietim par skolēnu

sagatavošanu olimpiādei!

Skolas administrācija


Iniciatīva „Latvijas skolas soma”

30.01.2019. 3.klašu skolēniem iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros notika izglītojoša mūzikas nodarbība “Tautas mūzikas instrumentu pasaulē”, ko vadīja Ilga Reizniece un Iveta Mielava...vairāk


APSVEICAM

 Iļģuciema vidusskolas

 3. klašu latviešu valodas olimpiādes uzvarētāji:

 Anna Raipala                (3.c)                   1.vieta

 Ance Grotāne                (3.b)                  2.vieta

Sofja Lukina                 (3.a)                  3.vieta

Rota Laviņa                  (3.b)                  3.vieta

Eduards Vilis Būmanis(3.c)                   3.vieta

Aleksandra Bērziņa      (3.a)           ATZINĪBA

Līva Kampiņa               (3.b)            ATZINĪBA

Patriks Veizāns             (3.b)           ATZINĪBA

 Paldies skolotājām Edītei Ziltekai, Rudītei Putāne un Dacei Jačmenkinai


APSVEICAM

Evelīnu Strazdiņu (9.a klase) ar iegūto 2.vietu,

Elīnu Agnetu Lamberti (9.b klase) un Danielu Linkeviču (9.b klase) ar iegūto 3.vietu un

Gustavu Ziemeli (9.b klase) ar iegūto atzinību

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Paldies skolotājai Sandrai Zaiko par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Skolas administrācija


“Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitinga 2018” rezultāti 

Varam būt lepni ar pagājušā mācību gada 12.klases centralizēto eksāmenu rezultātiem – pilsētu vidusskolu grupā esam 31.vietā Latvijā.

Labāki rezultāti ir angļu valodas eksāmenā (8.vieta) un latviešu valodas eksāmenā (9.vieta), kā arī vēsturē (9.vieta).

Kopš 2016.gada skolas rezultāti centralizētajos eksāmenos ir uzlabojušies, izaugsme kopvērtējumā pret iepriekšējiem 2 gadiem ir +0,305 (angļu valodā - +0,796, matemātikā - +0,431, latviešu valodā - +0,239). Vairāk informācijas tabulā. 

Grupa: Pilsētu vidusskolas

Nominācija: KOPVĒRTĒJUMS

5.979

31

 

+0.305

Nr

Mācību priekšmets

100-
91
%

90-
81
%

80-
71
%

70-
61
%

60-
51
%

50-
41
%

40-
31
%

30-
21
%

20-
11
%

10-
1
%

nv (0)

Kopā

Punkti 
Max 10

Reitings grupā

 

Izaugsme

 

1.

 Nominācija:   Matemātika

-

-

-

-

4

3

6

3

1

2

-

19

3.622

93

 

+0.431

 

2.

 Nominācija:   Latviešu valoda un literatūra

-

3

5

9

1

1

-

-

-

-

-

19

6.875

9

 

+0.239

 

3.

 Nominācija:   Angļu valoda

7

4

1

3

3

-

-

-

-

-

-

18

7.925

8

 

+0.796

 

4.

      Bioloģija

-

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

1

3.000

ak

   

5.

      Ķīmija

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

-

1

3.067

ak

   
 

6.

 Nominācija:   Vēsture

-

-

2

3

5

1

-

-

-

-

-

11

5.946

9

   
 

7.

      Krievu valoda

-

-

-

1

3

-

-

-

-

-

-

4

5.722

59

 

-1.397

Izaugsme aprēķināta attiecībā pret iepriekšējiem 2 gadiem (proporcija 70%/30%)


 


Ziemassvētku koncerts vecākiem

18.decembrī plkst. 18.00

 Iļģuciema vidusskolas

aktu zālē


 Aicinām visus vecākus

27.novembrī uz vecāku pēcpusdienu!

Aicinām vecākus izmantot iespēju 27.novembrī no plkst.16.00 līdz plkst.18.00 tikties ar skolotājiem individuālās sarunās, lai noskaidrotu:

·      kā bērnam sokas skolā - gan mācībās, gan saskarsmē ar vienaudžiem, gan arī skolotājiem;

·      ar ko vecāki var būt lepni par savu bērnu;

·      pie kā būtu jāpiestrādā, lai bērna panākumi būtu vēl labāki;

·      citus interesējošus jautājumus.

Lai skolotājs varētu produktīvi sniegt vecākiem interesējošo informāciju, lūgums uz sarunu ar skolotāju iepriekš pieteikties, rakstot uz skolotāja e-pastu E-klasē, ar kuru vēlas tikties, norādot sava bērna vārdu, uzvārdu un  klasi!

Pēc sarunām ar skolotājiem:

18.00 - 1.- 9.kl.vecākiem un visiem skolotājiem tematiskā lekcija par drošību interneta vidē (lektore Dr.psych., juridiskais psihologs Dace Landmane), skolas aktu zāle.

18.30  - 1.klašu vecāku kopsapulce (darba kārtībā: skolas aktualitātes, skolas iekšējā kārtība u.c.), skolas aktu zāle.

18.30 – 7.,8.klašu vecāku kopsapulce (darba kārtībā: skolas aktualitātes, skolas iekšējā kārtība u.c.), 106.kab.

19.00 – 9.klašu vecāku kopsapulce (darba kārtībā: skolas aktualitātes, skolas iekšējā kārtība, valsts pārbaudes darbi), 106.kab.


Cienījamie 5.-7.klašu skolēnu vecāki!

Aicinām 1.novembrī plkst.18.00 106.kab. uz bezmaksas Rīgas domes Labklājības departamenta un SIA "Cēsu Veselības centrs" organizēto nodarbību par bērnu reproduktīvās veselības jautājumiem

Sīkāk info par nodarbību ir pielikumā.

Interesentiem pieteikties, rakstot e-klasē Gunai Pudulei!


EKSKURSIJA 6.A ZANZIBĀRA,

DZĪVNIEKU PATVERSME “MEŽA VAIROGI”

29.septembrī 6.a klase kopā ar vecākiem devās ekskursijā. Tā sastāvēja no 2 daļām...vairāk


Aicinām 5.,6.klašu skolēnu vecākus š.g.3.oktobrī uz vecāku kopsapulci skolas aktu zālē!

 

5.klasēm – plkst.18.00.

Darba kārtībā:

·       skolas aktualitātes (I.Tauriņa, G.Pudule);

·       skolas iekšējā kārtība  un mācību process pamatskolā (G.Pudule, mācību priekšmetu skolotāji);

·       dažādi jautājumi.

 

6.klasēm – plkst.19.00.

Darba kārtībā:

·       skolas aktualitātes (I.Tauriņa, G.Pudule);

·       6.klases valsts pārbaudes darbi (G.Pudule, mācību priekšmetu skolotāji);

·       dažādi jautājumi.


Ieskats un pārdomas

par  «Latvijas skolas somas» atklāšanas koncertu 

2018.gada 6.septembrī “Arēnā Rīga ” iniciatīvas  ‘’Latvijas skolas somas ‘’  atklāšanas pasākumā 6000 skolēni no visas Latvijas, no ikviena Latvijas novada, no  mūsu skolas 5.-9. klašu pārstāvji  piedalījās interaktīvās darbnīcās un varēja vērot koncertu “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”....vairāk


No 12. septembra skolā darbu atsāks

KERAMIKAS PULCIŅŠ

 

Nodarbības notiks skolā, vienu reizi nedēļā, trešdienās ,

meiteņu mājturības telpā

1. grupa 14.40-15.25 ,  un 2. grupa no 15.25-16.10

Dalības maksa 20 EUR/mēnesī.

Materiāli iekļauti dalības maksā ,gatavie  darbiņi paliek bērniem.

Pieteikties ,norādot bērna vārdu ,uzvārdu, skolu un klasi

sūtot e-pastu uz info@aostudio.lv  

Informāciju par maksājumu kārtību  nosūtīsim uz pieteikumā

 norādīto e-pastu. 

Sīkāka informācija  25503300 vai info@aostudio.lv


ORIENTĒŠANĀS SPORTS

Jau 4. gadu Iļģuciema vidusskolā ir iespēja nodarboties orientēšanas pulciņā.

Ja vēlies mums piebiedroties, tad lasi tālāk...

·      Orientēšanās ir “apslēptās mantas” – kontrolpunktu meklēšana ar kartes, kompasa palīdzību.

·      Orientēšanās nepazīst vecuma robežas. To var apgūt jebkurš, kas draugos ar mežu.

·      Orientēšanās iemaņas noderēs dodoties uz nepazīstamām pilsētām, uz svešām valstīm.

·      Orientēties iespējams gan vasarā, gan ziemā - pārvietojoties kājām vai braucot ar slēpēm vai velosipēdu.

·      Orientēšanās ir iespēja pārbaudīt savu izturību, atjautību, iepazīties ar jauniem draugiem, interesanti pavadīt brīvo laiku.

Mūsu pulciņa audzēkņi apgūst orientēšanās teorētiskās zināšanas, trenējas un pārbauda savas orientēšanās iemaņas dažāda mēroga sacensībās. Neatkarīgi no gadalaika rīkojam pārgājienus un ekskursijas.

Ja arī Tu nekļūsi par Pasaules čempionu, būsi iemācījies nepazust svešā pilsētā, ja vien pie rokas ir karte, pavadījis laiku svaigā gaisā un jaukā sabiedrībā, norūdījies un uzzinājis daudz jauna.

Orientēšanās pulciņš uzņem audzēkņus no 5. – 12.klasei

Nodarbības notiek: trešdienās no plkst 15 05, Iļģuciema vidusskolas 224. kabinetā

Nāc un piedalies!


Pieaugušo neformālās izglītības centra kursa piedāvājumi septembrī un oktobrī piiejams šeit


Sveiciens jaunajā mācību gadā!
Ja vēl domā, kā pavadīt savu brīvo laiku - nāc uz žurnālistikas pulciņu! Kopā mēs veidosim skolas avīzi, atklājot interesantākos notikumus mums apkārt! 
Pieteikšanās 5. - 9. klašu skolēniem pie skolotājas Daces Jačmenkinas.

Iniciatīva „Latvijas skolas soma” 

Sākot ar 2018. gada septembri, mūsu skola iesaistās iniciatīvā „Latvijas skolas soma”, kas  ir lielākā valsts simtgades dāvana ikvienam Latvijas 1. - 12. klases skolēnam. Iniciatīva veidota kā kompleksa, starpdisciplināra programma, lai stiprinātu jaunās paaudzes nacionālo identitāti, pilsoniskuma, valstiskās piederības apziņu un nacionālo identitāti, attīstītu kultūras izpratni, paaugstinātu izglītības kvalitāti, kā arī mazinātu sociālo nevienlīdzību....vairāk


Turēt buru ceļojot apkārt pasaulei – to mūsu skolas skolēni prot! Arī šogad skolas organizētās bērnu atpūtas un piedzīvojumu nometnes “10 dienās apkārt Zemeslodei” un “Turi buru!” piepildījās rekordīsā laikā. Bērni bija gatavi izzinošām aktivitātēm un piedzīvojumiem, aizrautīgi sekojot “gidiem” – Rudītei, Katrīnai, Dacei, Ievai un Zeltītei. Paldies jums par jauko kompāniju 3 nedēļu garumā! Lai atmiņas par šīs vasaras piedzīvojumiem mūs silda visu nākamo mācību gadu! Uz tikšanos nākamgad.

Galerija

Dace Nagle, nometnes vadītāja


„Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Projekts “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Iļģuciema vidusskolā norit 01.09.2018. – 31.12.2020. Projekta mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādē....vairāk


Jaunie skolēni:

Nr. Vārds, uzvārds Klase Klases audz. Kab.
1 Renē Kristapsons-Ēķis 2.b Ināra Matveja 305
2 Haralds Zarāns 2.b Ināra Matveja 305
3 Ivars Možeiko 3.c Dace Jačmenkina 303
4 Mārtiņš Zarāns 4.a Astra Tukiša 206
5 Niks Kozlovskis 4.a Astra Tukiša 206
6 Santella Kristapsone-Ēķe 4.b Katrīna Zotova 104
7 Kendija Kristapsone 4.b Katrīna Zotova 104
8 Megija Megana Prince 5.a Kristīne Raipala 112
9 Gatis Pētersons 5.b Lidija Izotova 310
10 Sandis Tālbergs 6.a Aija Staģe 114
11 Eduards Andermanis 6.b Sandra Zaiko 308
12 Toms Vizuliņš 6.b Sandra Zaiko 308
13 Dairis Bērziņš 7 Andra Brice 127
14 MārtiņšBrūveris 8.a Merita Kirmuža-Veizāne 317
15 Tatjana Cīrule 8.a Merita Kirmuža-Veizāne 317
16 Linda Frīdberga 8.b Aija Leonoviča 115
17 Edvards Šipicins 9.a Dace Nagle 219
18 Karīna Silava 9.b Gunta Tropa 213
19 Madara Ērgle 12 Inguna Avotiņa 312


 

1.a klase

Klases audzinātāja: Dzintra Viduka (302.kabinets)

 

Vārds

 

Uzvārds

1

Leonardo

Bardelli

2

Eduards

 

Baroniņš

3

Lelde

 

Bormane

4

Markuss

Gobliks

5

Nellija Krista

 

Grīnberga

6

Gusts

 

Jākobsons

7

Maksims

 

Kapustjonoks

8

Sofija

 

Kozirenkova

9

Nikola

 

Kretova

10

Emīls

 

Krūmiņliepa

11

Marta

 

Krūmiņliepa

12

Edgars

 

Krupenko

13

Ernests

 

Lipskis

14

Katrīna

 

Macuļeviča

15

Raillija Aina

Muceniece

16

Elīna

 

Orinska

17

Ņikita

 

Pētersons

18

Ralfs

 

Pokšāns

19

Rita

 

Purbērziņa

20

Luīze Anna

 

Rozentāle

21

Marks

 

Silavs

22

Artūrs

 

Siliņš

23

Sofija

 

Silova

24

Karlīna

 

Skuja

25

Gabriela

Strautkalne

26

Emīls

 

Špakovskis

27

Emīls

 

Štrauss

 

 

 


 1.b klase

Klases audzinātāja: Marija Sadovska (105.kabinets)

 

Vārds

 

Uzvārds

1

Ralfs

 

Baculis

2

Tomass

 

Broks

3

Ralfs

 

Buholts

4

Nikolass

Bušmanis

5

Madara

 

Celmiņa

6

Elisa Ance

Damlica

7

Gabriela

Elbrote

8

Ričards

 

Gobliks

9

Danute

 

Grišāne

10

Maira

 

Lankovska

11

Lindija

 

Lasmane

12

Elīna

 

Liniņa

13

Estere

 

Meisare

14

Amēlija

 

Meistere

15

Matīss

 

Mūrmanis

16

Miks

 

Nikolajevs

17

Elisa Keita

Pālena

18

Matīss

 

Pūtelis

19

Haralds

 

Sametis

20

Evelīna

 

Sedliņa

21

Lukass

 

Šatilovs

22

Patriks

 

Šteinbergs

23

Rauls Andreass

Tenters

24

Artis

 

Ukstiņš

25

Roberts

 

Ventiņš

26

Aleksis Eduards

Vilnis

27

Gabriels

 

Vizuliņš

28

Artūrs

 

Zunda

 1.c klase

Klases audzinātāja: Ilze Klāva (208.kabinets)

 

Vārds

 

Uzvārds

1

Evelīna

 

Āboltiņa

2

Markuss

Beķers

3

Armands

Bērzapāns

4

Estere

 

Budrecka

5

Ernests

 

Gailītis

6

Kerija

 

Ģerģe

7

Aleksis Mārtiņš

Jēkabsons

8

Deivids

 

Keišs

9

Melānija

Kulmane

10

Gustavs

 

Kuplis

11

Lelde

 

Ķibilde

12

Raiens

 

Logins

13

Laima

 

Možeiko

14

Evelīna

 

Nekraša

15

Elza

 

Nolberga

16

Artūrs

 

Plūdums

17

Patrīcija

Podniece

18

Melisa

 

Pramalte

19

Zane

 

Pule

20

Roberts

 

Rubīns

21

Sabīne

 

Saragoveca

22

Treviss

 

Sīmanis

23

Jeļizeveta Līga

Tiščenko

24

Ernests

 

Viļums

25

Tomass

 

Vitkovskis

26

Alans

 

Žukoveņs

 


3.septembris – Zinību diena

1.,9.,10.,11.,12.klases

8.30 – pulcēšanās savās klašu telpās

9.00 – svinīgā līnija skolas priekšpagalmā,

pēc tam klases audzinātāja stunda

 

2. – 8.klases

10.15 – pulcēšanās savās klašu telpās

10.30 - svinīgā līnija skolas priekšpagalmā,

pēc tam klases audzinātāja stunda

Nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā – pasākums skolas aktu zālē


Vakances