6.b un 7.a klases ekskursija

 “Cinevillas kino pilsētiņa” - Zantes Kurzemes cietokšņa muzejs – Pūres šokolādes muzejs

             Mūsu ekskursija notika 29.septembrī. Braucām kopā 6.b un 7.a klase. Cinevillā ieradāmies ieradāmies agrāk. Šajā laikā visi izskraidījāmies sportlaukumā. Pēc 30 minūtēm mūs sagaidīja gids un izvadāja pa pilsētiņu. Pastāstīja par filmām, kas tur tika filmētas - “Rīgas sargi”, “Sapņu komanda”, “Rūdolfa mantojums”. Pēc tam paši filmējām savu filmiņu. Katrs varēja kļū par aktieri. Mums sanāca jautra filma.

            Tālāk devāmies uz Zanti. Tur uzzinājām daudz jauna par vēsturi, karu, ieročiem un kara tehniku. Izgājām šķēršļu joslu. Tur bija interesanti āra eksponāti. Bija iespēja uzkāpt uz īsta tanka un ierāpties tajā iekšā, ieiet īstā bunkurā.  Šī ekskursijas daļa vairāk patik puišiem.

            Kāpām autobusā un bruacām uz Pūri. Tas tiešām bija forši. Šokolādes muzejā uzzinājām kā rodas šokolāde, kā audzē kakao pupiņas un kā tās ceļo pa  pasauli. Mēs sēdējām šokolādes vannā, uzzinājām kāpēc jāēd šokolāde. Darbnīcā paši meistaru vadībā gatavojām šokolādes konfektes un “čupa-čupus”. Katrs dabūja pašu gatavotās konfektes.

            Visumā ekskurija bija interesanta un uzzinājām daudz lietas. Mums patika.

 Paula un Marta 6.b klase

Galerija apskatāma šeit