Ārpusstundu nodarbību grafiks

    APSTIPRINĀTS AR DIREKTORA RĪKOJUMU 29.04.2016. Nr.VSIL-16-68-rs

Iļģuciema vidusskolas

interešu izglītības pulciņu nodarbības 2015./2016.m.g.

 

 

 

Klašu grupa

Diena

Laiks

Vieta

Sandra Keisele

 

 

 

 

(Tautiskās dejas)

2. 1.grupa

II

13.00 – 14.20

Aktu zāle

 

    2.grupa

II

14.20 - 15.00

Aktu zāle

 

1.grupa

IV

13.45 – 14.25

Aktu zāle

 

2.grupa

IV

14.25.  – 15.05

Aktu zāle

Katrīna  Zotova

 

 

 

 

(Tautiskās dejas)

1.

I,III

12.55 – 14.15

Aktu zāle

 

3.

I,III

14.15 – 15.55

Aktu zāle

 

4.

I,III

15.55 - 17.35

Aktu zāle

Andra Krūmiņa

 

 

 

 

(Koris)

1.A

II

12.15 – 13.15

306./ Aktu zāle

 

1.B

V

13.05 – 14.05

306./ Aktu zāle

 

2. - 4.

II,IV

13.00 - 15.00

306./ Aktu zāle

 „Dadzīši” (Vokālais ansamblis)

2. – 4.

I

7.55 – 8.25

306.

 

 

II

7.55 – 8.25

306.

 

 

V

13.45 – 15.25

306.

Andris Gailis

 

 

 

 

(Koris)

5. - 12

III,IV

14.45 – 16.25

125./Aktu zāle

(Ansamblis)

5 .- 6.

III,IV

16.25 - 17.05

125./ Aktu zāle

(Ansamblis)

10. - 12.

III,IV

17.05 – 17.45

125./ Aktu zāle

(Muzikālais teātris)

  1. – 12.

V

13.00 – 15.00

125./Aktu zāle

 

 

V

15.30 – 16.10

125.

Kristīne Raipala

 

 

 

 

(Skolas vēstures muzejs/)

5.- 12.

II

15.30 - 16.50

113./301.

Andra Brice

 

 

 

 

(Zīmēšana/gleznošana)                  

1.- 10.

I

13.05 - 13.45

127.

 

 

 

15.30 – 16.10

127.

Anda Saulīte

 

 

 

 

(Netradicionālie rokdarbi)

4. – 10.

IV

14.45. – 16.05

222.

Līvija Roze

 

 

 

 

 „Kuššš” (Teātra pulciņš)

5.-12.

II,IV

14.45 - 16.45

117./Aktu zāle

Dace Samete

 

 

 

 

Dabaszinību pulciņš „Jaunais pētnieks”)

1.

IV

13.05 – 14.25

219.

 

2 .- 4.

IV

14.35. – 15.55

219.

Līga Vabulniece

 

 

 

 

(Orientēšanās, tūrisma pulciņš „Horizonts”)

7. – 9.

IV

15.30 – 16.50

224.

Alda Juškevica

 

 

 

 

(Florbols)

4. – 6.meitenes

II

14.20 - 15.40

Sporta zāle/šautuve

 

 

V

14.40 – 15.20

Sporta zāle/šautuve

Linda Kušnirenko

 

 

 

 

(Basketbols)

  1. – 2.

I

13.00 – 14.20

Sporta zāle/šautuve

 

 

IV

13.40 – 15.00

Sporta zāle/šautuve

(Basketbols)

2. – 3.meitenes

I

14.20 – 15.40

Sporta zāle/šautuve

 

 

III

13.00 – 14.20

Sporta zāle/šautuve

(Basketbols)

       3.- 4.zēni

III

14.20 – 15.00

Sporta zāle/šautuve

(Florbols)

7. – 9.zēni

I

17.10 – 18.30

Sporta zāle

 

 

V

17.20 – 18.40

Sporta zāle

(Florbols)

10. – 12.meitenes

III

17.40 – 19.00

Sporta zāle

 

 

V

18.40 – 20.00

Sporta zāle

(Basketbols)                       Vakance

      3.- 4.zēni

II

13.40 – 14.20

Sporta zāle/šautuve

(Florbols)                            Vakance

7. – 9.meitenes

I

18.30 – 19.30

Sporta zāle/šautuve

                                         Vakance

7. – 9.meitenes

IV

17.20 – 19.00

Sporta zāle/šautuve

Artūrs Lasmanis

 

 

 

 

(Florbols)

10. – 12. zēni

I

18.40 – 20.00

Sporta zāle

 

 

V

18.20 – 19 40

Sporta zāle

(Basketbols)                

      3.- 4.zēni

II

14.40 – 16.00

Sporta zāle/šautuve

 

 


Vakances