Intrešu izglītības pulciņu grafiks

 

 

Iļģuciema vidusskolas

interešu izglītības pulciņu nodarbību grafiks 2020./2021.m.g.

 

 

Klašu grupa

Diena

Laiks

Vieta

Sandra Keisele

 

 

 

 

Tautiskās dejas

       1.– 2.

II,IV

13.35– 14.55

Aktu zāle

“Pipariņš”

5. - 8.

II,IV

15.00 – 16.40

Aktu zāle

Katrīna  Zotova

 

 

 

 

Tautiskās dejas

3.ac

I, III

12.40 – 14.00

Aktu zāle

“Pipariņš”

  3.b, 4.

I,III

14.05 – 15.25

Aktu zāle

 

 6. - 7.

I,III

15.30 – 17.10

Aktu zāle

Andra Krūmiņa

 

 

 

 

Koris

1.

I

12.40– 13.40

306./ Aktu zāle

 

 

V

13.25 – 14.25

306./Aktu zāle

Koris

2. - 4.

II,IV

12.40- 13.40

306./ Aktu zāle

Vokālais ansamblis „Dadzīši”

2. – 4.

I,II

13.45 – 15.05

            306.

Rūdis Cebulis

 

 

 

 

Koris

5. - 12

I, V

8.15 – 9.35

Aktu zāle

Vokālais ansamblis

5 .- 12.

IV

8.15 -  9.35

Aktu zāle

Iveta Tauriņa

Andra Brice/Astra Tukiša

 

 

 

 

Skolas vēstures muzejs

5.- 12.

II

15.00 - 16.20

301.

Aiga Frīdenberga

 

 

 

 

Zīmēšana/gleznošana  

2.

V

12.40 - 13.20

304.

“Mana māksla”

  1. – 4.

V

13.45– 14.25

304.

Līvija Roze

 

 

 

 

Teātra pulciņš

2. – 6.

II,IV

15.40 – 17.00

117./Aktu zāle

„Kuššš”

7. –  12.

II,IV

17.05 – 18.25

117./Aktu zāle

 

7.– 12.

V

15.00 – 16.20

117./Aktu zāle

Dace Nagle

 

 

 

 

Dabaszinību pulciņš

       1.,1.gr.

II

12.00 – 12.40

219.

„Jaunais pētnieks”

       1.,2.gr.

I

15.00 – 15.40

219.

 

 2.–  4.

III

15.00 – 15.40

219.

1xmēn. 4h ekskursija

 2.– 4.

 

 

 

Līga Vabulniece

 

 

 

 

Orientēšanās, tūrisma pulciņš „Horizonts”

3. – 9.

II

15.00 – 16.20

224.

Anna Aiga Pudule

 

 

 

 

Mūsdienu dejas

1. – 6.

I,III,IV

16.30 – 17.10

Aktu zāle

“Barjera”

 7. - 12.

I,III

17.15 – 17.55

Aktu zāle

Andris Tirša

 

 

 

 

Florbols

 5. - 7.zēni

II,IV

16.40 – 18.00

Sporta zāle

Artūrs Lasmanis

 

 

 

 

Florbols

8. – 12.jaunieši

II, IV

18.00 – 19.40

Sporta zāle

Linda Morozova

 

 

 

 

Sporta spēles

1.

III,V

12.45 – 13.25

Sporta zāle

Sporta spēles

1.–2 .zēni

II,IV

12.40 – 14.00

Sporta zāle

Sporta spēles

1.-3.meit.

II,IV

14.00 – 15.20

Sporta zāle

Sporta spēles

3.– 4.zēni

II,IV

15.20 – 16.40

Sporta zāle

Florbols

 5. – 7.meit.

II,IV

16.40 – 18.00

Sporta zāle

Florbols

8.- 12.jaunietes

II,IV

18.00 – 20.00

Sporta zāle



Maksas pulciņi:

Keramika (304.kab.)

Trešdiena   14.15

 

Dambrete 1.-2.kl. (208.kab.)

Piektdiena  14.30

 

Ģitārspēle (112.kab.)

Piektdiena 15.00 - 18.00