Kalendārs

 

           
 
Iļģuciema vidusskolas
sacensību kalendārs 2011./2012.m.g. 2.pusgadam
 
 
 1. Basketbols                         6.kl.izl.- 7.a,7.b             10.01.                15.00      

                           
 2. Basketbols                    8.-9..kl.izl.- 12.kl.izl.        12.01.                 17.30

 3. Florbols / jaukt.kom./         4.-12.kl.                        27.01.                15.00

                                                                                            31.01. 
 4. Tautas bumba                  3., 4.,5.kl.                        30.01.                15.00    

 5. Drošie un veiklie                  3.-5.kl.                         20.02.                15.00

 6. Aerobikas konkurss              1. – 4.kl.                   6.03.                   9.00

 7. Futbols                               4. – 12.kl.                         8.-10.05.           15.00

 8. Olimpiskā  sporta diena            1.-12.kl.                  23.05               11.00
 
 
 
                               
Sporta MK
                                                                                                                                                          
Rajona un pilsētas sacensību kalendārs
2012.gada janvārim, februārim
 
 
Datums
Sporta veids
Piedalās
Komandas
Sacensības notiek
17.01.2012.
BASKETBOLS
 
6.-7.kl.meitenes
1998.-1999.g.dz.
Iļģuciema vsk.
 
Iļģuciema vsk.
15.00
23.01.2012.
 
 
26.01.2012.
BASKETBOLS
apakšgrupu sp.
 
FINĀLS
8.-9.kl.jaunieši
1996.-1997.g.dz.
Iļģuciema vsk.
69.vsk.
54.vsk.
 
Iļģuciema vsk.
15.00
31.01. 2012.
BASKETBOLS
apakšgrupu sp.
 
 
8.-9.kl.jaunietes
1996.-1997.g.dz.
Imantas vsk.
Iļģuciema vsk.
34.vsk.
54.vsk.
33.vsk.
Imantas vsk.
15.00
7.02.2012.
 
 
9.02.2012.
TAUTAS BUMBA
 
FINĀLS
4.-5.kl.Zēni
2000.g.dz.un jaunāki
Iļģuciema vsk.
96.vsk.
68.vsk.
Anniņmuižas vsk.
 
Iļģuciema .vsk.
15.00
14.02.2012.
 
 
16.02.2012.
TAUTAS BUMBA
 
FINĀLS
4.-5.kl.meitenes
2000.g.dz.un jaunākas
69.vsk.
Iļģuciema vsk.
96.vsk.
 
69.vsk.
15.00
28.02.2012.
DROŠIE UN VEIKLIE
4.-5.kl.
2000.g.dz.un jaunāki
Iļģuciema vsk.
68.vsk.
71.vsk.
Anniņmuižas vsk.
33.vsk.
14.00
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                                     
     
Rajona un pilsētas sacensību kalendārs
2012.gada martam, aprīlim
 
 
Datums
Sporta veids
Piedalās
Komandas
Sacensības notiek
6.03.2012.
 
 
8.03.2012.
FLORBOLS
 
 
FINĀLS
 
 
10.-12.kl.jaunieši
1995.g.dz.un vecāki
 
Iļģuciema vsk.
68.vsk.
Osvalda vsk.
Iļģuciema .vsk.
15.00
20.03.2012.
 
 
22.03.2012.
FLORBOLS
 
 
FINĀLS
 
 
10.-12.kl.jaunietes
1995.g.dz.un vecākas
 
Iļģuciema vsk.
Daugavgrīvas vsk.
Anniņmuižas vsk.
Iļģuciema vsk.
15.00
27.03.2012.
 
 
29.03.2012.
FLORBOLS
 
 
FINĀLS
 
 
8.-9.kl.jaunieši
1996./97.g.dz.
 
Iļģuciema vsk.
Daugavgrīvas vsk.
Anniņmuižas vsk.
96.vsk.
Iļģuciema vsk.
15.00
3.04.2012.
 
 
4.04.2012.
FLORBOLS
 
 
FINĀLS
 
 
8.-9.kl.jaunietes
1996./97.g.dz.
 
Iļģuciema vsk.
68. vsk.
33. vsk.
69.vsk.
Iļģuciema vsk.
15.00
10.04.2012.
 
 
12.04.2012.
FLORBOLS
 
 
FINĀLS
 
 
6.-7.kl.zēni
1998./99.g.dz.
 
Iļģuciema vsk.
69. vsk.
19. vsk.
Osvalda vsk.
Iļģuciema vsk.
15.00
17.04.2012.
 
 
19.04.2012.
FLORBOLS
 
 
FINĀLS
 
 
6.-7.kl.meitenes
1998./99.g.dz.
 
Iļģuciema vsk.
33. vsk.
Āgenskalna s.sk.
Imantas vsk.
Iļģuciema vsk.
15.00
 
 
 
 
 
         
 
 

 

 

     Iļģuciema vidusskolas            
 
sacensību kalendārs 2011./2012.m.g. 1.pusgadam
                                             
 
 1. Sacensības futbolā                       6. – 7.kl.              9.septembrī
                                                             4. - 5.kl.              14.septembrī
                                                             8.-12.kl.              16.septembrī

   2. Sacensības volejbolā                 8. – 9.kl.              27.septembrī
                                                             12.kl.

   3. Sacensības galda tenisā             8.- 9.kl.               4.oktobrī
                                                              12.kl.                  18.oktobrī

   4. Sacensības basketbolā                4.-5.kl.               13.oktobrī
                                                               12.kl.                  21.oktobrī     

   5. Sporta diena                                  5. – 12.kl.           7.decembrī   

   6. Ziemassvētku turnīrs florbolā     5.-12.kl.              20.decembrī

   7. 1.klašu sporta diena kopā ar vecākiem                 20.oktobrī
 
 
 
 
                                                                    Sporta MK
 
 
Rajona un pilsētas sacensību kalendārs
2011.gada 1.semestrim
SEPTEMBRIS, OKTOBRIS
Datums
Sporta veids
Piedalās
Komandas
Sacensības notiek
13.09.2011.
Otrdiena
Futbols
apakšgr. spēles
98./99.g.dz. 6.-7.kl.
/ zēni /
 
Iļģuciema vsk.
Āgenskalna s-skola
Imantas vsk.
71.vsk. 14.00
15.09.2011.
Ceturtdiena
Futbols
FINĀLS
98./99.g.dz. 6.-7.kl.
/ zēni /
 
 
71.vsk. 14.00
20.09.2011.
Otrdiena
Futbols
apakšgr. spēles
2000.g.dz.un jaunāki  4.-5.kl.
/ zēni /
Iļģuciema vsk.
71.vsk.
Āgenskalna s-skola
71.vsk. 14.00
22.09.2011.
Ceturtdiena
Futbols
FINĀLS
2000.g.dz.un jaunāki 4.-5.kl.
/ zēni /
 
71.vsk. 14.00
23.09.2011.
Piektdiena
RD IKSD
Rudens krosa stafetes
2.-3.kl.;4.-5.kl.; 6.-7.kl.;8.-9.kl.;
10.-12.kl.
Rīgas skolas
Anniņmuižā 14.00
27.09.2011.
Otrdiena
 
Futbols
apakšgr. spēles
96./97.g.dz.zēni
8.- 9.kl.
Iļģuciema vsk.
Anniņmuižas v.
68.vsk.
D-gavgrīvas vsk.
71.vsk. 14.00
29.09.2011.
Ceturtdiena
Futbols
FINĀLS
96./97.g.dz.zēni
8.- 9.kl.
 
71.vsk. 14.00
30.09.2011.
Piektdiena
Latvijas Olimpiskā diena / stafetes/
6.-7.kl.zm 5+5
8.-9.kl.zm 5+5
10.-12.kl.zm
Rīgas pilsētas skolas
Daugavas stadionā
10.00
4.10.2011.
Otrdiena
 
Volejbols
apakšgrupu sp.
10.-12.kl. jaunieši
95.g.dz.un vecāki
Iļģuciema vsk.
41.vsk.
68.vsk.
Osvalda vsk.
Iļģ. vsk.
15.00
6.10.2011.
Ceturtdiena
Volejbols
fināls
10.-12.kl. jaunieši
95.g.dz.un vecāki
 
 
11.10.2011.
Otrdiena
 
Volejbols
apakšgrupu sp.
10.-12.kl. jaunietes
95.g.dz.un vecākas
Iļģuciema vsk.
34.vsk.
96.vsk.
68.vsk.
34.vsk.
15.00
13.10.2011.
Ceturtdiena
Volejbols
fināls
10.-12.kl. jaunietes
95.g.dz.un vecākas
 
 
14.10.2011.
Piektdiena
Galda teniss
8.- 9.kl.zēni
1996.g.dz.un jaunāki
Rīgas pilsētas skolas
G.Kartuzovs
26043582
18.10.2011.
Otrdiena
 
Volejbols
apakšgrupu sp.
7.-9.kl.zēni
96./98.g.dz.
Iļģuciema vsk.
33.vsk.
RD kora skola
 
21.10.2011.
Otrdiena
 
Volejbols
fināls
7.-9.kl.zēni
96./98.g.dz.
Iļģuciema vsk.
33.vsk.
RD kora skola
 
21.10.2011.
Otrdiena
 
Galda teniss
8.- 9.kl.meitenes
1996.g.dz.un jaunākas
Rīgas pilsētas skolas
G.Kartuzovs
26043582
 
 
Rajona un pilsētas sacensību kalendārs
2011.gada novembrim, decembrim
 
Datums
Sporta veids
Piedalās
Komandas
Sacensības notiek
01.11.2011.
 
 
03.11.2011.
Volejbols
apakšgrupu sp.
 
FINĀLS
7.-9.kl.jaunietes
1996.-1999.g.dz.
Iļģuciema vsk.
Rīgas Doma kora skola
Imantas vsk.
 
Iļģuciema vsk.
15.00
04.11.2011.
Rīgas novada galda tenisa sac.
10.-12.kl.
1993./1995.g.dz. jaunietēm
Rīgas pilsētas skolas
LU Ķīmijas f.zālē
13.00
08.11.2011.
 
 
10.11.2011.
Basketbols
apakšgrupu sp.
 
FINĀLS
4.-5.kl.zēni
2000.g.dz.un jaunāki
Iļģuciema vsk.
Rīgas Doma kora skola
Imantas vsk.
33.vsk.
 
Iļģuciema vsk.
15.00
11.11.2011.
Rīgas novada galda tenisa sac.
10.-12.kl.
1993./1995.g.dz. jaunieši
Rīgas pilsētas skolas
LU Ķīmijas f.zālē
13.00
15.11.2011.
 
 
16.11.2011.
Basketbols
apakšgrupu sp.
 
FINĀLS
4.-5.kl.meitenes
2000.g.dz.un jaunākas
Iļģuciema vsk.
Imantas vsk.
33.vsk.
 
Iļģuciema vsk.
15.00
22.11.2011.
 
 
24.11.2011.
Basketbols
apakšgrupu sp.
 
FINĀLS
10.-12.kl.jaunieši
1992.g.dz.un jaunāki
Imantas vsk.
54.vsk.
Iļģuciema vsk.
 
Imantas vsk.
15.00
29.11.2011.
 
 
1.12.2011.
Basketbols
apakšgrupu sp.
 
FINĀLS
10.-12.kl.jaunietes
1992.g.dz.un jaunākas
Iļģuciema vsk.
Imantas vsk.
69.vsk.
 
Iļģuciema vsk.
15.00
6.12.2011.
 
 
8.12.2011.
Basketbols
apakšgrupu sp.
 
FINĀLS
6.-7.kl.zēni
1999.- 1998.g.dz.un jaunāki
 
 
 
 
 
 
 
Iļģuciema vsk.
Āgenskalna s-skola
96.vsk.
 
Iļģuciema vsk.
15.00