KINO vakari

 KINO VAKARI IĻĢUCIEMA VIDUSSKOLĀ

Arī 2015./2016.m.g.skolēnu dome turpina pagājušajā gadā aizsāktās tradīcijas un skolā realizē sadraudzības pasākumu – kino vakaru. Šogad kino vakari notika jau vairākkārt.

Pirmais seanss notika jau 12. novembrī. Tas, tehnisku iemeslu dēļ, notika skolas ķīmijas kabinetā, nevis aktu zālē. Šis seanss bija veltīts valsts svētkiem, tāpēc 5.-12. klases skolēni kopīgi tika aicināti uz „ Rīgas sargu „ skatīšanos. Kopumā šis kino vakars pulcēja ap 20 skolēnus.

Nākamais kino seanss notika jau 19. novembrī, kas šoreiz tika paredzēts 1.-4. klasei. Šis kino seanss bija paredzēts bez noteiktas tēmas, tāpēc uz vietas notika balsošana par piedāvātajām multfilmām. Kopīgi skolēni vienojās par multfilmas „Augšup” skatīšanos. Kopumā kino seanss noritēja mierīgi, taču bija skolēni, kas diemžēl traucēja ar skaļām sarunām multfilmas laikā.

Pagaidām pēdējais kino seanss notika 25. novembrī. Uz šo seansu tika aicināts ikviens 5.-12. klases skolēns. Kopumā pulcējās aptuveni 70 skolēni. Kino seanss noritēja vakarpusē skolas aktu zālē, tāpēc atmosfēra pasākumā bija mierīga. Arī šoreiz filma bija izvēlēta bez īpašas tēmas, skolēni uz vietas nobalsojas par filmas „ Džampstrīta 22” skatīšanos.

Nākamais kino seanss paredzēts 17. decembrī par godu Ziemassvētkiem. Seansi paredzēti skolas aktu zālē. 13:00 tiks pulcēta 1.-4. klase, taču plkst. 18:00 pulcēsies 5.-12. klase. Filmas izvēle atkal notiks pasākuma sākumā ar balsošanas palīdzību.

Kino vakars ir novitāte Iļģuciema vidusskolā kopš pagājušā mācību gada, taču tā jau ir izpelnījusies skolēnu pozitīvo novērtējumu. Skolēni parasti ierodas uz seansiem omulīgi apģērbti un ar našķiem, kas palīdz atslābināties un iedziļināties filmā kopā ar saviem skolasbiedriem.

Reportāžu sagatavoja Kristīne Okuņkova,

skolas muzeja pārstāve un skolēnu domes priekšsēdētāja