Lielā talka 2016

Mūsu skolas logi un bērnu rotaļu laukums priecē visus. Katru dienu laukumu apmeklē arvien vairāk bērnu, kas izdomā jaunas rotaļas. Par to lielu paldies sakām skolēniem, viņu mazajiem brāļiem un māsām, vecākiem un skolotājiem, kas savā brīvdienā 23. aprīlī, Lielās Talkas dienā, bija gatavi pielikt pūles, lai mūsu skolas apkārtne kļūtu vēl skaistāka.

Milzīgu paldies par piedalīšanos talkā ir pelnījuši:

Skolotāji - Iveta Tauriņa, Andra Brice, Zeltīte Liepiņa, Guna Pudule un viņas meitiņa Elīza, Daiga Circene, Aija Staģe, Astra Tukiša, Gunta Valeine, Andris Batars, Dace Samete,

Skolēni - Viktorija Koņukova, Dairis Bērziņš un viņa mamma Inese, Artis Vīksna, Mārcis Vīksna, Modris Vīksna, Viktorija Veide, Viktorija Gansa, Kristīne Rucka un viņas māsa Ilze, Līva Bormane un viņas māmiņa Zane un tētis Artis, Māra Kāpa un viņas tētis Ivo, Valdis Jokmanis un viņa māmiņa Nataļja, Marisole Liana Akosta un viņas māmiņa Līga un tētis Antonio, Lauris Žogota, Laura Jansone, Simona Ponediloka, Signe Skādule, Ksenija Rosoha, Marta Teivāne, viņas māmiņa Baiba un tētis Normunds, Katrīna Makņa, Marija Mihailova, Sintija Pētersone un Gatis Pētersons.

Piedalījās vēl arī daži mazie talcinieki, kuri savu vārdu vēl nemācēja uzrakstīt!

 

Paldies visiem! Kopā mēs varam daudz! 

Galerija