Mēs lepojamies

Apsveicam!

Starptautiskajā 4.klašu matemātikas olimpiādē "Tik?...Cik?..." ir šādi sasniegumi:

Grēta Volkoviča (4.a) 2.vieta 4.kārtā un 2.vieta kopvērtējumā.

Marks Dominiks Eisaks (4.c) 2.vieta 4.kārtā.

Keitija Inga Losberga (4.c) Atzinība kopvērtējumā.



Paldies skolotājām Dzintrai Viduka un Marijai Mitenbergai!

Skolas administrācija


Sveicam 11.klases skolēnu Emīlu Rūdolfu Bērtiņu ar iegūto atzinību valsts ģeogrāfijas olimpiādē!

Paldies ģeogrāfijas skolotājam Raimondam Ezerietim par Emīla sagatavošanu!

  Skolas administrācija


APSVEICAM

 Dzintaru Klušu (9.b) ar iegūto 3.vietu

 

Latvijas informātikas (programmēšanas) olimpiādē 8.-10.klašu skolēnu grupā.

 

Dzintars 3.,4.aprīlī piedalīsies atlases sacensībās startam Baltijas olimpiādē.

Lai veicas!

 

 

  Skolas adminisrācija


APSVEICAM

Krišjāni Lambertu (12.kl.) ar iegūto 3.pakāpi

Rīgas skolēnu skatuves runas konkursā,

kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai.

Paldies skolotājai Sandrai Zaiko par sagatavošanu!

 Skolas adminisrācija


APSVEICAM

 Dzintaru Klušu (9.b) ar iegūto 3.vietu,

 Paulu Spēlmani (9.b) ar iegūto atzinību

 

Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē.

 

Paldies skolotājai Meritai Kirmužai-Veizānei!

 

Skolas administrācija

 


APSVEICAM

Dzintaru Klušu ar iegūto atzinību Rīgas pilsētas ķīmijas olimpiādē.

Paldies skolotājai Dacei Naglei!

Skolas administrācija


APSVEICAM

9.b.klases skolnieci Paulu Spēlmani

ar iegūto atzinību 

Rīgas Angļu ģimnāzijas atklātajā konkursā “English is Great”.

Paldies skolotājai Guntai Tropai!

 Skolas administrācija


APSVEICAM

12.klases skolnieci Unu Zvirbuli

ar iegūto 1.vietu

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

 Paldies skolotājai Sandrai Zaiko par

Unas sagatavošanu olimpiādei!

 Skolas administrācija


APSVEICAM

Anastasiju Akiškinu (10.klase) ar iegūto atzinību Rīgas pilsētas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē.

Paldies skolotājai Lidijai Izotovai!

Skolas administrācija


Iļģuciema vidusskolas

4. klašu matemātikas olimpiādes uzvarētāji:

1.vieta      Līva Bormane                    4.a

2.vieta      Marks Dominiks Eisaks    4.c

2.vieta      Keitija Inga Losberga       4.c

2.vieta      Harijs Meisters                  4.c

3.vieta      Grēta Volkoviča                4.a

3.vieta      Dinija Zīberga                   4.b

Paldies skolotājām Dzintrai Vidukai un Marijai Mitenbergai!

Skolas administrācija 


APSVEICAM 

Irinu Makarovu (11. kl.) ar iegūto atzinību

Rīgas pilsētas fizikas olimpiādē.

 

Paldies fizikas skolotājai Līgai Vabulniecei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Skolas administrācija 


APSVEICAM  

Dzintaru Klušu (9.b kl.) ar iegūto 2.vietu  

Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) olimpiādē.

  

Dzintars ir izvirzīts tālāk startēt valsts olimpiādē. 

Vēlam veiksmi! 

Skolas administrācija


APSVEICAM

Iļģuciema vidusskolas komandu - Daniju Līvu Kauni (7.b), Raiti Riteru (9.a), Paulu Spēlmani (9.b) - ar iegūto 3.vietu  

erudīcijas konkursā angļu valodā  

MERIDIAN TRIVIA COMPETITION 2017./2018.m.g.

   

Paldies angļu valodas skolotājai Guntai Tropai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Skolas administrācija


APSVEICAM

Gustavu Ziemeli (8.b kl.) ar iegūto 3.vietu,

Danielu Linkeviču (8.b kl.) un Kristīni Ceru (9.b kl.) ar iegūto atzinību

Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

 

Paldies skolotājai Sandrai Zaiko un Andrai Bricei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

 Skolas administrācija


Lepojamies ar skolas čaklākajiem un uzņēmīgākajiem skolēniem J

(Skolēni, kuri mācās uz 7 un augstāk)

 5.a klase

Dāvis Skuja

Adrians Šiļins

5.b klase

Sindija Krūze

Dārta Mālniece

Anrijs Muravskis

Kristiāna Stūriška

Marta Teivāne

6.a klase

Ieva Ruģele

 6.b klase

Gustavs Ģēģeris

Amanda Otomere

Emīlja Skrube

Karīna Gundega Zelča

 7.a klase

Anna Bārbele

Vjačeslavs Voliņecs 

8.b klase

Daniela Linkeviča

Gustavs Ziemelis

Elīna Agneta Lamberte

 11.klase

Artis Kazeks

12.klase

Una Zvirbule

Krišjānis Lamberts

 Izturību un veiksmi arī nākamajā semestrī!

Skolas administrācija


APSVEICAM

Emīlu Rūdolfu Bērtiņu (11.kl.) ar iegūto 2.vietu Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē. 

Paldies skolotājam Zigfrīdam Jezerskim par ieguldīto darbu Emīla sagatavošanā olimpiādei!  

Skolas administrācija


 


APSVEICAM

Emīlu Rūdolfu Bērtiņu (11.kl.) ar iegūto 2.vietu Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē. 

Paldies skolotājam Zigfrīdam Jezerskim par ieguldīto darbu Emīla sagatavošanā olimpiādei!  

Skolas administrācija


APSVEICAM

Ilzi Cimdiņu (12.kl.) ar iegūto 3.vietu Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē.

 Paldies skolotājai Indrai Eglei par ieguldīto darbu Ilzes sagatavošanā!

  Skolas administrācija


SVEICAM

 Rīgas ģimnāzijas “MAKSIMA” 7.atklātās angļu valodas olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus!

 ILZE CIMDIŅA -  12.a klase -  2.vieta  

 EVITA BUKONTE - 10.a klase -  teicams rezultāts publiskajā runā un olimpiādes rakstu daļā.

  Paldies par atzīstamu rezultātu un komandas gara stiprināšanu:

 ·     Danija Līva Kaune - 7.b klase

 ·     Ralfs Kokars - 8.b klase

·     Paula Spēlmane - 9. bklase

 ·     Edgars Bērziņš - 12.a klase

 ·     Matīss Ozoliņš - 12.a klase

 ·     Guntis Veinbergs -12.a klase

 ·     Mārcis Garais - 12.a klase

  Angļu valodas skolotājas:

  Gunta Tropa un Indra Egle


 Publicēti “Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga 2017” rezultāti 

Lepojamies ar 3.labāko rezultātu cemtralizētajā latviešu valodas eksāmenā pilsētu vidusskolu grupā .

Iļģuciema vidusskola - 2017

Rīga, Kurzemes rajons

Grupa: Pilsētu vidusskolas

Nominācija: KOPVĒRTĒJUMS

5.851

49

 

+0.507

Nr

Mācību priekšmets

100-
91
%

90-
81
%

80-
71
%

70-
61
%

60-
51
%

50-
41
%

40-
31
%

30-
21
%

20-
11
%

10-
1
%

nv (0)

Kopā

Punkti 
Max 10

Reitings grupā

 

Izaugsme

 

1.

 Nominācija:   Matemātika

-

-

-

-

2

3

5

4

4

-

-

18

3.222

126

 

-0.231

 

2.

 Nominācija:   Latviešu valoda un literatūra

3

4

5

1

2

3

-

-

-

-

-

18

7.203

3

 

+1.886

 

3.

 Nominācija:   Angļu valoda

1

6

3

4

3

1

-

-

-

-

-

18

7.159

31

 

+0.155

 

4.

 Nominācija:   Vēsture

-

-

-

1

3

-

3

-

-

-

-

7

4.544

19

   
 

5.

      Krievu valoda

2

1

-

2

1

1

-

-

-

-

-

7

7.100

37

 

-0.265

6.

      Vācu valoda

-

-

-

-

1

-

-

-

-

-

-

1

5.666

ak

 

+0.139

Izaugsme aprēķināta attiecībā pret iepriekšējiem 2 gadiem (proporcija 70%/30%)

 

ak - ārpus konkursa (skat. Nolikumu)

Kopvērtējumā, salīdzinot ar 2016.gadu, esam pakāpušies no 101. vietas uz 49.vietu pilsētu vidusskolu grupā.

Sīkāka informācija: http://www.konkurss.lv/da_eks/index.php?b=0&gr=0


Vakances