Mēs lepojamies

 

APSVEICAM

Raiti Riteru (9.a klase) ar iegūto 2.vietu,
Emīlu Rūdolfu Bērtiņu (12.klase) ar iegūto 3.vietu
un Ellu Laumu Bērtiņu (12.klase) ar iegūto atzinību

Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē.

Paldies skolotājam Zigfrīdam Jezerskim par skolēnu

sagatavošanu olimpiādei!

Skolas administrācija


“Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitinga 2018” rezultāti 

Varam būt lepni ar pagājušā mācību gada 12.klases centralizēto eksāmenu rezultātiem – pilsētu vidusskolu grupā esam 31.vietā Latvijā.

Labāki rezultāti ir angļu valodas eksāmenā (8.vieta) un latviešu valodas eksāmenā (9.vieta), kā arī vēsturē (9.vieta).

Kopš 2016.gada skolas rezultāti centralizētajos eksāmenos ir uzlabojušies, izaugsme kopvērtējumā pret iepriekšējiem 2 gadiem ir +0,305 (angļu valodā - +0,796, matemātikā - +0,431, latviešu valodā - +0,239). Vairāk informācijas tabulā. 

Grupa: Pilsētu vidusskolas

 

Nominācija: KOPVĒRTĒJUMS

5.979

31

 

+0.305

Nr

Mācību priekšmets

100-
91
%

90-
81
%

80-
71
%

70-
61
%

60-
51
%

50-
41
%

40-
31
%

30-
21
%

20-
11
%

10-
1
%

nv (0)

Kopā

Punkti 
Max 10

Reitings grupā

 

Izaugsme

 

1.

 Nominācija:   Matemātika

-

-

-

-

4

3

6

3

1

2

-

19

3.622

93

 

+0.431

 

2.

 Nominācija:   Latviešu valoda un literatūra

-

3

5

9

1

1

-

-

-

-

-

19

6.875

9

 

+0.239

 

3.

 Nominācija:   Angļu valoda

7

4

1

3

3

-

-

-

-

-

-

18

7.925

8

 

+0.796

 

4.

      Bioloģija

-

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

1

3.000

ak

   

5.

      Ķīmija

-

-

-

-

-

-

1

-

-

-

-

1

3.067

ak

   
 

6.

 Nominācija:   Vēsture

-

-

2

3

5

1

-

-

-

-

-

11

5.946

9

   
 

7.

      Krievu valoda

-

-

-

1

3

-

-

-

-

-

-

4

5.722

59

 

-1.397

Izaugsme aprēķināta attiecībā pret iepriekšējiem 2 gadiem (proporcija 70%/30%)


Sveicam 10.-12.klašu angļu valodas olimpiādes uzvarētājus

1.vieta

Pauls Pāvils Jākobsons, 10.kl.,

2.vieta

Markuss Toms Āboliņš, 11.kl.,

Irina Makarova, 12.kl.

3.vieta

Artis Vīksna, 11.kl.,

Anastasija Akišina, 11.kl.,

Artis Kazeks, 12.kl.

Atzinība

Evita Bukonte, 11.kl.,

Kristaps Skalbe, 11.kl.,

Lukass Kalniņš, 12.kl.

Paldies visiem dalībniekiem par drosmi un uzdrīkstēšanos! 

Vēlam veiksmi Rīgas pilsētas olimpiādē Paulam Pāvilam Jākobsonam, Markusam Tomam Āboliņam un Irinai Makarovai. J 

Svešvalodas metodiskā komisija

 


Vakances