Pagarinātās dienas grupas

 

Pagarinātā dienas grupa 1.klasēs

1.a

katru darba dienu no plkst.12.00/12.45 -16.00

Diena

Laiks

Skolotāja

Kabinets

Pirmdiena

12.45 - 16.00

Edīte Zilteka

103.

Otrdiena

 

12.00 – 12.45

12.45 - 16.00

Linda Morozova

Vilhelmīne Vilciņa

103.

Trešdiena

12.00 – 12.45

12.45 - 16.00

Katrīna Zotova

Vilhelmīne Vilciņa

103.

Ceturtdiena

12.45 - 16.00

Edīte Zilteka

103.

Piektdiena

12.45 - 16.00

Vilhelmīne Vilciņa

103.

 

1.b

katru darba dienu no plkst. 12.00/12.45 -16.00

Diena

Laiks

Skolotāja

Kabinets

Pirmdiena

12.45 - 14.15

14.15 – 15.00

15.00 – 16.00

Vilhelmīne Vilciņa

Aija Staģe

Linda Morozova

102.

Otrdiena

 

12.00 – 12.45

12.45 – 13.30

13.30 – 15.00

15.00 – 16.00

Aija Staģe

Valērija Kuzmina

Aija Staģe

 Valērija Kuzmina

102.

Trešdiena

 

12.45 - 14.15

14.15 - 15.00

15.00 – 16.00

Aiga Frīdenberga

Valērija Kuzmina

Linda Morozova

102.

Ceturtdiena

12.45 – 16.00

Valērija Kuzmina

102.

Piektdiena

12.00 - 12.45

12.45 – 15.00

15.00 - 16.00

Gunta Valeine

Dzintra Viduka

Linda Morozova

102.

 

 

1.c

katru darba dienu no plkst.12.00/12.45 - 16.00

Diena

Laiks

Skolotāja

Kabinets

Pirmdiena

12.45 - 14.15

14.15 – 16.00

Megija Bramane

Vilhelmīne Vilciņa

104.

Otrdiena

 

12.00 – 13.30

13.30 – 14.15

14.15 – 16.00

Megija Bramane

Ināra Matveja Megija Bramane

104.

Trešdiena

 

12.45 - 13.30

13.30 - 14.15

14.15 – 16.00

Ināra Matveja

Megija Bramane

Ināra Matveja

104.

Ceturtdiena

 

12.00 – 12.45

12.45 – 16.00

Gunta Valeine

Megija Bramane

104.

Piektdiena

12.45 - 16.00

Megija Bramane

104.


Pagarinātās dienas grupa 2.klasēs

2.a

katru darba dienu no plkst.12.45/14.15 -16.00

Diena

Laiks

Skolotāja

Kabinets

Pirmdiena

12.45 - 16.00

Ināra Matveja

206.

Otrdiena

14.15 - 16.00

Ināra Matveja

206.

Trešdiena

12.45 – 13.30

13.30 – 16.00

Astra Tukiša

Aija Leonoviča

206.

Ceturtdiena

12.45 - 16.00

Vilhelmīne Vilciņa

206.

Piektdiena

12.45 - 15.00

15.00 – 16.00

Astra Tukiša

Ināra Matveja

206.

 

2.b

katru darba dienu no plkst. 12.45/14.15 -16.00

Diena

Laiks

Skolotāja

Kabinets

Pirmdiena

12.45 - 13.30

13.30 – 16.00

Valērija Kuzmina

Aija Leonoviča

303.

Otrdiena

12.45 - 13.30

13.30 – 16.00

Aiga Frīdenberga

Aija Leonoviča

303.

Trešdiena

14.15 - 16.00

Aiga Frīdenbega

303.

Ceturtdiena

12.45 - 16.00

Aiga Frīdenbega

303.

Piektdiena

12.45 - 15.00

15.00 – 16.00

Ināra Matveja

Aiga Frīdenberga

303.


1. klašu (apvienotā)

pagarinātās dienas grupa no plkst.16.00 -18.00

1.ab

Diena

Laiks

Skolotāja

Kabinets

Pirmdiena

16.00 - 17.15

17.15 – 18.00

Vilhelmīne Vilciņa

Rudīte Putāne

103./

102.

Otrdiena

16.00 - 17.15

17.15 – 18.00

Vilhelmīne Vilciņa

Rudīte Putāne

103./

102.

Trešdiena

16.00 - 17.15

17.15 – 18.00

Vilhelmīne Vilciņa

Rudīte Putāne

103./

102.

Ceturtdiena

16.00 - 17.15

17.15 – 18.00

Vilhelmīne Vilciņa

Rudīte Putāne

103./

102.

Piektdiena

16.00 - 17.15

17.15 – 18.00

Vilhelmīne Vilciņa

Rudīte Putāne

103./

102.

 

1.,2. klašu (apvienotā)

pagarinātās dienas grupa no plkst.16.00 -18.00

1.c, 2.ab

Diena

Skolotāja

Kabinets

 

Pirmdiena

Linda Morozova

206.

 

Otrdiena

Aija Leonoviča

303.

 

Trešdiena

Linda Morozova

206.

 

Ceturtdiena

Dzintra Viduka

303.

 

Piektdiena

Linda Morozova

206.