Karjeras izglītība

“Nākotnes profesijas”

Šī gada karjeras nedēļā 9.-12.klašu audzēkņiem bija iespēja augstskolu sagatavotā projekta “Nākotnes profesijas” ietvaros iepazīties ar Latvijas Universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Latvijas Jūras akadēmiju un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA.

Pasākuma 1.daļā augstskolu pārstāvji īsi prezentēja savu mācību iestādi. Savukārt 2.daļā skolēni izvēlējās vienu no šīm augstākās izglītības iestādēm, par ko viņi radusies vēlme uzzināt vairāk jau aktīvā nodarbībā. Darbojoties kopā ar augstskolu pārstāvjiem, visiem bija tik interesanti, ka nodarbības ieilga un arī dienu pēc pasākuma jaunieši runā par augstskolām.


Karjeras atbalsta pasākums ‘’Vai es varu būt?’’

Šogad 14. oktobrī Iļģuciema vidusskolas aktu zālē notika pasākums ‘’Vai es varu būt?’’
Šajā pasākumā piedalījās 5. klašu skolēni ar saviem priekšnesumiem par kādu nākotnē pieprasītu profesiju (deju, dziesmu, teātri utt.), kuram bija jāietilpst trīs minūtēs. Skolēnus vērtēja žūrija, kas sastāvēja no Lidijas Izotovas, Marijas Rimšas un Gunas Pudules. Katram žūrijas loceklim bija iespēja vērtēt 3 punktu skalā, kas nozīmē, ka maksimālais punktu skaits ir 9 punkti.

  1. vietu ieguva ārstes, 2. vietu youtuberi, 3. tiesneši.

Kristians 5.klase


Vakances