Aktualitātes

Pasākuma programma


 Dzīvei gatavs!

 
Š.g. 26. martā Iļģuciema vidusskolas 11. klase piedalījās Swedbank pārstāvja Elvija Stepena vadītajā tiešsaistes ekonomikas stundā, no programmas “Dzīvei gatavs”, kura ietvaros radās atbildes uz iepriekš neatbildētiem un neskaidriem jautājumiem. Bija dota iespēja paust savu personīgo viedokli un, protams, iemācīties ko jaunu un dzīvē noderīgu. Skaidrāki kļuva ne vien aizdevumu veidi, bet arī kreditēšanas principi, kurus izprotot, atveras jaunas iespējas kā šī laika, tā arī nākotnes mērķu īstenošanai.
 

 


Attālinātās mācības ieviesušas daudz un dažādas korekcijas, tomēr mūsu skolas vērtības palikušas nemainīgas - atbildība, uzticība, radošums un tradīcijas.

Mēs ticam, ka pats būtiskākais šai laikā ir nezaudēt sparu atbildīgi mācīties, būt uzticīgi klātesošam mācību procesā, un tai pašā laikā spēt nodalīt tradicionālo mācību laiku no radošas atpūtas.
 

Cik ✅ Tev izdodas atzīmēt mūsu vertību čeklistā?

 

This Photo by Unknown Author is licensed under CC BYAttālinātās mācības notiek atbilstoši skolas izstrādātajai kārtībai "Kārtība, kādā tiek nodrošināts un organizēts attālinātais mācību process Iļģuciema vidusskolā"

 


Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā

(tālr. 67026859, 67012031, e-pasts bac@riga.lv)