Pulciņi

Apstiprināts ar direktora rīkojumu 31.08.2018. VSIL-18-162-rs        

 

Iļģuciema vidusskolas

interešu izglītības pulciņu nodarbības 2018./2019.m.g.

 

 

Klašu grupa

Diena

Laiks

Vieta

Sandra Keisele

 

 

 

 

(Tautiskās dejas)

3.

II

13.20 – 14.40

Aktu zāle

 

5. - 6.

II

14.40 – 16.40

Aktu zāle

 

3.

IV

15.00 – 16.20

Aktu zāle

 

5. – 6.

IV

16.20 – 17.00

Aktu zāle

Katrīna  Zotova

 

 

 

 

(Tautiskās dejas)

1.

I

12.20 – 13.20

Aktu zāle

 

  1. – 2.

I

13.20 – 14.20

Aktu zāle

 

4.

I

14.20 – 16.00

Aktu zāle

 

1.

III

12.20 – 13.20

Aktu zāle

 

1.– 2.

III

13.20 – 14.20

Aktu zāle

 

4.

III

14.20 – 16.00

Aktu zāle

Andra Krūmiņa

 

 

 

 

(Koris)

1.

II,V

13.20 – 14.20

306./ Aktu zāle

 

2. - 4.

II

14.20 - 16.20

306./ Aktu zāle

 

2. – 4.

IV

13.20 – 15.20

 306./Aktu zāle

 „Dadzīši” (Vokālais ansamblis)

2. – 4.

I,II,IV,V

7.55 – 8.35

         306.

Kristīne Gaile

 

 

 

 

(Koris)

5. - 12

I,III,V

7.40 – 8.35

125./Aktu zāle

(Ansamblis)

5 .- 12.

II,IV

7.55 -  8.35

125./Aktu zāle

Kristīne Gaile/ Aija Bērziņa

 

 

 

 

(Muzikālais teātris)

  1. – 4.

II,III

13.20 – 14.20

125./Aktu zāle

 

 

IV

14.00 – 14.40

125.

Iveta Tauriņa/

Andra Brice/Ieva Tenberga

 

 

 

 

(Skolas vēstures muzejs/)

5.- 12.

I

15.10 - 16.30

301.

Marija Sadovska

 

 

 

 

(Zīmēšana/gleznošana)                  

1.- 6.

IV

15.05 - 16.25

105.

Dace Jačmenkina

 

 

 

 

(Žurnalistika)

5. – 9.

I

15.05 – 16.25

303.

Līvija Roze

 

 

 

 

 „Kuššš” (Teātra pulciņš)

        1. – 6.

II

15.00 - 16.20

117./209.

Aktu zāle

 

7. – 12.

II

16.20 – 17.00

117./209.

Aktu zāle

 

7. - 12.

IV

16.00 -18.00

117./209.

Aktu zāle

Dace Nagle

 

 

 

 

Dabaszinību pulciņš „Jaunais pētnieks”)

  1. - 2

II

14.20 – 15.40

219.

 

  1.   4.

V

14.20 – 15.40

219.

Līga Vabulniece

 

 

 

 

(Orientēšanās, tūrisma pulciņš „Horizonts”)

5. – 12.

III

15.05 – 16.25

224.

Anna Pudule

 

 

 

 

(Mūsdienu dejas)

1. – 9.

II

16.30 – 18.00

Aktu zāle

 

 

III (pāra nedēļās)

16.30 – 18.00

Aktu zāle

Alda Juškevica

 

 

 

 

Sporta spēles

  1. - 2.zēni

II,V

13.30 – 14.50

Sporta zāle

 

         3.– 4.zēni

II

16.00 – 17.20

Sporta zāle

 

 

IV

14.10 – 15.30

Sporta zāle

Andris Tirša

 

 

 

 

(Florbols)

7. - 9.zēni

II

17.20 – 18.40

Sporta zāle

 

 

IV

16.30 – 17.50

Sporta zāle

Artūrs Lasmanis

 

 

 

 

(Florbols)

10 – 12.jaunieši

II, IV

18.40 – 20.00

Sporta zāle

Linda Morozova

 

 

 

 

(Sporta spēles)

  1. – 3.meit.

II

15.00 – 16.20

Sporta zāle

 

 

IV

13.30 – 14.50

Sporta zāle

(Florbols)

4. – 6.meitenes

II

14.20 – 15.00

Sporta zāle

 

 

IV

16.00 – 17.20

Sporta zāle

(Florbols)

7. – 9.meit.

II,IV

17.20 – 18.40

Sporta zāle

(Florbols)

10. - 12.jaunietes

II,IV

18.40 – 20.00

Sporta zāle



Maksas pulciņi:

Keramika (224.kab.)

Trešdiena   14.40 – 15.25

                   15.25 – 16.10

 

Robotika (114.kab.)

Pirmdiena   14.10  - 15.40

Piektdiena   14.10 – 15.40

 

 


Vakances