Sports

Apsveicam!

Skolas izlases komandu FLORBOLĀ 4.-5.kl. meitenē ar izcīnīto 1.vietu LR finālsacensībās!

 

KOMANDĀ SPĒLĒJA : PATRĪCIJA TIĻĻA, ALISE KRILOVA, ELZA BACULE, SINDIJA KRŪZE, KRISTIĀNA STŪRIŠKA, DINIJA ZĪBERGA, DĀRTA MĀLNIECE, SINTIJA PĒTERSONE, ELĪNA PŪTELE.

 


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU MEITENĒM  AR IZCĪNĪTO 3.VIETU RĪGAS SKOLĒNU SPORTA SPĒLĒS - SACENSĪBĀS STRĪTBOLĀ.

LAURU GRAHOĻSKU, DIĀNU RAU, ZLATU JERŠOVU


Apsveicam!

Skolas izlases komandu Florbolā jaunietēm ar izcīnīto 2.vietu Kurzemes rajona finālsacensībās

 

Komandā spēlēja : E.Zemitāne,D.Lorberga,L.Jansone,L.Grahoļska,Z.Jeršova,K.Treikale, L.Veinberga, M.Karule, A.Večena, R.Safronova.

 U.Zvirbule un N.Maleca /spēlēja apakšgrupā/

 


Apsveicam!

Skolas izlases komandu ar izcīnīto 1.vietu Rīgas pilsētas fināla sacensībās florbolā

 

 

Komandā spēlēja : A.Krilova,P.Tiļļa,E.Bacule, S.Krūze,D.Mālniece,K.Stūriška,D.Zīberga.

Veiksmi  Latvijas finālsacensībās!!!

 


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU 4.-5.KL. MEITENĒM  AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA  SACENSĪBĀS FLORBOLĀ

 

KOMANDĀ SPĒLĒJA :  P.TIĻĻA, A.KRILOVA, E.BACULE, B.IVANOVSKA, E.KONOVA, S.KRŪZE, K.STŪRIŠKA, M.TEIVĀNE, D.ZĪBERGA, S.PĒTERSONE, E.PŪTELE. 

VĒLAM VEIKSMI RĪGAS FINĀLSACENSĪBĀS!

 


Apsveicam!

 

SKOLAS IZLASES KOMANDU 8.-9.KL. MEITENĒM  AR IZCĪNĪTO 2.VIETU RĪGAS PILSĒTAS FINĀLSACENSĪBĀS FLORBOLĀ

 

KOMANDĀ SPĒLĒJA  :  D.GULBE, D.RAU, A.GULBE,L.GRAHOĻSKA, Z.JERŠOVA, D.EGLĪTE, L.FRĪDBERGA, A.VILNE, E.THAŠUGOJEVA, D.OSIPOVA, D.LINKEVIČA.


 

Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU 8.-9.KL. MEITENĒM  AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA  SACENSĪBĀS FLORBOLĀ

 

KOMANDĀ SPĒLĒJA  :  D.GULBE, D.RAU, A.GULBE,L.GRAHOĻSKA, Z.JERŠOVA, D.EGLĪTE, K.STUNŽA, A.VILNE, E.THAŠUGOJEVA, D.OSIPOVA, D.LINKEVIČA.


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU FLORBOLĀ 2004/2005.G.DZ. MEITENĒM AR IZCĪNĪTO 2.VIETU KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS

P.TIĻĻA, G.KĀRKLIŅA, E.SKRUBE, A.VIZULE, L.GARLAUSKA,A.VILNE, A.BĀRBALE, R.TREIDENA,S.STIVRIŅA,D.KAUNE L.STRAUTMANE, D.STAFEJEVA


Apsveicam! 

Skolas izlases komandu TAUTAS BUMBĀ  meitenēm   ar izcīnīto 2.vietu

 

Rīgas pilsētas  finālsacensībās!

KOMANDĀ SPĒLĒJA :

D.Mālniece, E.Bacule,P.Tiļļa,A.Krilova, K.Stūriška,N.Ģēģere,E.Senkēviča,D.Zīberga,E.Pūtele,S.Pētersone


Apsveicam! 

Skolas izlases komandu TAUTAS BUMBĀ  zēniem   ar izcīnīto 2.vietu

Kurzemes rajona  finālsacensībās!

KOMANDĀ SPĒLĒJA:

M.Korsaks, R.Kalniņš, A.Virvinskis,E.Kalpaks, E.Koroļkovs, A.Bērziņš, K.Būtnārs, D.Vasiļjevs, V.Drava, D.Skuja, A.Muravskis


Apsveicam! 

Skolas izlases komandu TAUTAS BUMBĀ  meitenēm   ar izcīnīto 1.vietu Kurzemes rajona  finālsacensībās!

KOMANDĀ SPĒLĒJA :

D.Mālniece, E.Bacule,P.Tiļļa,A.Krilova, K.Stūriška,N.Ģēģere,E.Senkēviča,D.Zīberga,E.Pūtele,S.Pētersone, S.Krūze, E.Konova,K.Orinska


Apsveicam! 

SKOLAS IZLASES KOMANDU 8.-9.KLASĒM

  AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA SACENSĪBĀS BASKETBOLĀ

VEIKSMĪGU  STARTU PILSĒTAS FINĀLA SACENSĪBĀS!

BAĶI, ĀMANI,KUDRENKO, SKULMI, ĀBOLIŅU, BRIGZNU, KĀRKLELI,NEZAMOVU,KAMENSKI,MIČULI,BERGU


Apsveicam! 

SKOLAS IZLASES KOMANDU BASKETBOLĀ AR IZCĪNĪTO 2.VIETU

KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS  4.-5.KL.ZĒNIEM

TOMU GERBAŠEVSKI, DĀVI SKUJU, KĀRLI MANGULI, MIĶELI TONIŅU, VERNERU DRAVU, ADRIANU ŠIĻINU, MARKUSU KORSAKU,

RODRIGO LINIŅU


Apsveicam! 

SKOLAS IZLASES KOMANDU BASKETBOLĀ AR IZCĪNĪTO 2.VIETU

KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS  3.-5.KL.MEITENĒM

 

Diniju Zībergu , Evelīnu Senkēviču , Dārtu Mālnieci , Nelliju Ģēģeri,

Elzu Baculi , Kristiānu Stūrišku , Signi Pogu , Katrīnu Baroniņu


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU BASKETBOLĀ AR IZCĪNĪTO 2.VIETU KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS

R.DIAKONOVU,  G.DRAVU,  R.GRĪSLĪTI, R.KUDRENKO, M.KRIŠTOPĀNU, R.STAFECKI, V.VOLIŅECU,  M.ĀBOLIŅU, V.DRAVU


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU BASKETBOLĀ MEITENĒM AR IZCĪNĪTO 3.VIETU KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS

A.VILNI, A.VIZULI, L.GARLAUSKU, E.BACULID.MĀLNIECI, S.RAGIŅU, D.STAFEJEVU


Apsveicam!

Mūsu skolas puišus Kornaču, Zariņu un Bērziņu ar 2.vietu Rīgas starpskolu finālsacensībās galda tenisā!


 APSVEICAM!

SKOLAS IZLASES KOMANDU JAUNIEŠIEM  AR IZCĪNĪTO 3.VIETU KURZEMES RAJONA SACENSĪBĀS FUTBOLĀ!

R.KAMPIŅŠ,K.BRIGZNA,M.BRŪVERS,A.ALKSNIS,R.ĀMANIS,A.KAMENSKIS,

E.NEZAMOVS,K.BAĶIS,R.MIČULIS


APSVEICAM!

SKOLAS IZLASES KOMANDU   AR IZCĪNĪTO 3.VIETU RĪGAS OLIMPISKĀS DIENAS SACENSĪBĀS STAFETĒS.

ELĪZU KOBIŅECU,AUSMU BRAŽI,DINIJU ZĪBERGU,EVELĪNU SENKEVIČU,

NELLIJU ĢĒĢERI,SINTIJU PĒTERSONI,RIČARDU KRĪVIŅU,ARNI ARSOBU,

ANDREJU LOBAKOVU,MIĶELI TONIŅU,EMĪLU KALPAKU,RODRIGO LINIŅU


APSVEICAM!

SKOLAS IZLASES KOMANDU 4.-5.KL.ZĒNUS  AR IZCĪNĪTO 2.VIETU KURZEMES RAJONA SACENSĪBĀS FUTBOLĀ!

ALEKSI VIRVINSKI, KRIŠJĀNI BŪTNĀRU, ROBERTU PAVLOVU,

DĀVI SKUJU, ANRIJU MURAVSKI, ARNOLDU BĒRZIŅU,

MARKUSU BULINDŽU,REGNĀRU KALNIŅU,EMĪLU KALPAKU,KRISTERU MEĻĶI


Vakances