Skolas ikdiena

 Iļģuciema vidusskolas 3.-4.kl. deju kolektīvs „ Pipariņš ” šī gada 10. februārī piedalījās Kurzemes deju skatē, kurā dejotāji saņēma III pakāpes diplomu par savu sniegumu.Skate norisinājās Ziemeļvalstu ģimnāzijā.

 Iļģuciema vidusskolas 5.-6.kl. deju kolektīvs „ Pipariņš ” arī šī gada 10. februārī piedalījās Kurzemes deju skatē, kurā ieguva II pakāpes diplomu. Skate norisinājās Ziemeļvalstu ģimnāzijā.

 Attēlus skatīt galerijā


Mārtiņdienas labdarības tirgus

Paldies visiem, kas piedalījās šodiena tirdziņā un ziedoja naudu un pārtikas pakas "Paēdušai Latvija" un ziedot.lv

Jau trešo gadu pēc kārtas akcijas „Paēdušai Latvijai” ietvaros Mārtiņdienā mūsu skola cenšas palīdzēt Latvijas trūcīgajām ģimenēm un bērniem.

Skolēni, sākot no 4. līdz 12. klasei, kopā ar vecākiem jau mēnesi iepriekš sāk nopietni gatavoties šim tirdziņam, veido to, kas katram sanāk vislabāk – kūciņas, bulciņas, matu sprādzes, auskarus, apsveikuma kartiņas, dzērienus u.c. Protams, šis pasākums ir arī izklaidējošs, daudzi skolēni piedāvā mazajiem bērniem iespēju tikt apkrāsotiem ar speciālām sejas krāsām, citi piedāvā spēlēt video spēles vai pat elektrisko ģitāru.

 Šis pasākums ir ar cēliem mērķiem un sirsnīgs. Mēs ceram, ka mums izdosies šo tradīciju turpināt, jo tas sniedz ne tikai atbalstu Latvijas trūcīgajām ģimenēm, bet arī gandarījumu skolēniem un skolotājiem.

 

 


 

2011. gada 01. un 08. novembrī 12.a un 12. b klasei notika muzeja stundas Latvijas Nacionālaja Valsts vēstures muzejā. Stundu tēma "Latvija attīstība 1918. - 1940. gads" (politiska un saimnieciskā dzīve).

Skatīt galeriju.