Sporta diena

 SPORTA DIENA IĻĢUCIEMA VIDUSSKOLĀ!

2015. gada 25. septembrī ( Olimpiskajā dienā ) visi Iļģuciema vidusskolas skolēni – gan sākumskolas skolēni, gan vidusskolēni – apvienojās kopējās aktivitātēs sporta dienas ietvaros. Visas dienas garumā sākot no plkst. 9:30 ikviens skolēns, kā arī daži skolotāji piedalījās sporta aktivitātēs līdz pat plkst. 16:00 pēcpusdienā.

Pašā sporta dienas sākumā skolas stadionā visa skola pulcējās uz kopējo deju par godu ikgadējai Olimpiskajai dienai. Dejoja gan paši mazākie, gan arī skolotājas, kurām īpaši patīk iesaistīties pasākumos kopā ar savu klasi. Pēc kopīgās dejas visi 1.-9. klases skolēni devās uz etapiem.

Katra etapa vadītāji bija vecāko klašu skolēni, kas vērtēja klases kopējos sasniegumus. Etapi bija izveidoti pilnīgi dažādi – skrējiens un kross pa mežu, stafetes, atjautības spēles, basketbols, skautbols, tautas bumbas spēles un citas interesantas aktivitātes.

Visu sporta dienu valdīja ļoti patīkama atmosfēra – skolēni klausījās mūziku skolas stadionā, brīvajā laikā no etapiem brīvprātīgi spēlēja bumbu spēles un fotografējās līdzīgu krāsu kreklos ( Iļģuciema vidusskolas skolēni šajā dienā bija saģērbušies olimpisko apļu krāsās ), sporta dienu vadīja un komentēja 10. klases skolēns, kas arī punktu skaitīšanu padarīja nedaudz vieglāku.

Sākot no plkst. 14:00 sporta diena sākās arī 10.-12. klašu skolēniem, kuri savus spēkus mēroja volejbola un futbola spēļu laikā.

Ikviens sporta dienas dalībnieks saņēma Latvijas Olimpiskās Komitejas diplomu par sporta dienas apmeklējumu un iesaistīšanos fiziskajās aktivitātēs. Kaut arī laiks bija apmācies, skolas apkārtne pieplūda ar skolēnu smaidiem. Visi skolēni bija apmierināti ar sporta dienas norisi, jo tas, viņuprāt, ir ne tikai veids kā labi pavadīt skolas dienu, bet arī iespēja sadraudzēties ar klases biedriem un visai klasei kļūt par vienotu komandu. 

Galerija

Ar cieņu,

Kristīne Okuņkova, skolēnu domes priekšsēdētāja.