Sports

Apsveicam!

Vidusskolas jauniešu izlases komandu florbolā ar izcīnīto 3. vietu Kurzemes rajona finālsacensībās!

ROBERTU ĀMANI, KĀRLI BRIGZNU, DĀVI KĀRKLELI, KRISTAPU SKALBI,TOMASU ASMIŅU, MARKU MAROVSKI, RŪDOLFU LŪSI


Apsveicam!

Skolas izlases komandu VEF superlīgas sacensībās basketbolā ar izcīnīto 4.vietu Rīgas pilsētas finālsacensībās!

R. GRĪSLĪTIS, R. STAFECKIS, G. DRAVA, R. VĀVERE, R. KUDRENKO, M. ĀBOLIŅŠ, M. KRIŠTOPĀNS, R. DIAKONOVS, V. DRAVA


Apsveicam! 

Skolas izlases komandu VEF superlīgas sacensībās basketbolā ar izcīnīto 3.vietu Rīgas pilsētas finālsacensībās!

 D. MĀLNIECE, E. BACULE, K. STŪRIŠKA, N. ĢĒĢERE,
D. ZĪBERGA, E. KOBIŅECA, E. KOBIŅECA, E. SENKĒVIČA


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU MEITENĒM  AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS FLORBOLĀ

 D. ZĪBERGU, D. MĀLNIECI, E. BACULI, K. BAROŅINU, K. STŪRIŠKU, A. AUZIŅU, S. KRŪZI, E. KONOVU, S. GUSAKOVU, S. PĒTERSONI, N. ĢĒĢERI.

 VĒLAM VEIKSMI RĪGAS PILSĒTAS FINĀLSACENSĪBĀS !


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU FLORBOLĀ AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS

 V. DRAVU, M. BIGUZI, A. LOBAKOVU, R. LINIŅU, K. BŪTNĀRU, A. MURAVSKI, M. KORSAKU, M. BULINDŽU, K. SKRŪZKALNU. 

VĒLAM VEIKSMI RĪGAS PILSĒTAS FINĀLSACENSĪBĀS!


 Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU MEITENĒM  AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA  FINĀLSACENSĪBĀS TAUTAS BUMBĀ

 K.BAROŅINA ,E.KOBIŅECA, E.KOBIŅECA, V.BISENIECE, L.GRANTIŅA, P.AUZIŅA,

T.KARLSONE, E.KRĒSLIŅA, D.BARKOVA, D.K.MADALĀNE, L.KAMPIŅA

VĒLAM VEIKSMI RĪGAS PILSĒTAS FINĀLSACENSĪBĀS !


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDAS

4.-5.KLASĒM AR IZCĪNĪTO 2.VIETU

KURZEMES RAJONA TAUTAS BUMBAS SACENSĪBĀS

 RIHARDS BACULIS, RAIVO INDĀNS, RAIVIS LIPIŅŠ, ROBERTS TIMENIEKS, KRISTAPS GRĪNBERGS, ARTIS MEĻĶIS, ROBERTS APSE, MAREKS ČERBIKOVS, ADRIĀNS VIZULIS


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU 10.-12.KLASĒM  AR IZCĪNĪTO 2.VIETU KURZEMES RAJONA SACENSĪBĀS BASKETBOLĀ

 

KĀRLI BRIGZNU, ROBERTU ĀMANI, RALFU MARKUNU, KRISTAPU SKALBI, OSKARU STRAZDIŅU, ARTI VĪKSNU, KRISTERU BAĶI, BRUNO SKULME

 


Apsveicam!

Skolas izlases komandu BASKETBOLĀ 10.-12.klašu  jaunietēm   ar izcīnīto 3.vietu Kurzemes rajona  finālsacensībās!

 KOMANDĀ SPĒLĒJA :

Paula Jēkabsone, Lelde, Linda Linkeviča, Daniela Gulbe, Alise Vilne, Elza Bacule, Dārta Mālniece, Laura Grahoļska

 


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU JAUNIEŠIEM  AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA SACENSĪBĀS BASKETBOLĀ!

 

RALFU DIAKONOVU, VERNERU DRAVU, MATĪSU ĀBOLIŅU, RODRIGO KUDRENKO, RENĀRU VĀVERI, RENĀRU STAFECKI, MĀRCI KRIŠTOPĀNU, GUSTAVU DRAVU

VĒLAM VEIKSMI PILSĒTAS SACENSĪBĀS!


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU MEITENĒM  AR IZCĪNĪTO 2. VIETU KURZEMES RAJONA SACENSĪBĀS BASKETBOLĀ

E.KOBIŅECA, E.KOBIŅECA, K.BARONIŅA, A.ZAĶE, H.MĀLNIECE, E.MATĪSA, L.GREIBERE, K.VLAŠEKA, P.LAKSA


Apsveicam!

Skolas izlases komandu BASKETBOLĀ 4.-5.klašu  zēniem   ar izcīnīto 1.vietu Kurzemes rajona  finālsacensībās!

 

KOMANDĀ SPĒLĒJA :

K.GRĪNBERGS, R.BACULIS, R.INDĀNS, R.LIPIŅŠ, J.FILIPSONS, R.RUCIŅŠ-ŠPELS, G.GAILĪTIS, J.OŠMANIS, K.AŽĒNS, R.TIMENIEKS.

NOVĒLAM VEIKSMI RĪGAS PILSĒTAS FINĀLSACENSĪBĀS!


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU BASKETBOLĀ AR IZCĪNĪTO 2.VIETU

KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS 6.-7.KL.ZĒNIEM

  

V.DRAVA,R.RIEKSTIŅŠ,A.ŠIĻINS,K.BŪTNĀRS,R.KALNIŅŠ,H.MEISTERS,M.TONIŅŠ,

A.LASMANIS,M.BIGUZIS


 Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDU BASKETBOLĀ 2006/2007.G.DZ. MEITENĒM AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA FINĀLSACENSĪBĀS

 

 

K.BARONIŅA, E.BACULE, D.ZĪBERGA, K.STŪRIŠKA, N.ĢĒĢERE,

E.SENKĒVIČA, D.MĀLNIECE

 

VĒLAM VEIKSMI RĪGAS PILSĒTAS SACENSĪBĀS!


Ceturtdien, 31. oktobrī, Elektrum Olimpiskajā centrā notika NBA Junioru līgas ceturtā čempionāta drafta ceremonija. Tās laikā 52 vispārizglītojošo skolu komandām tika pielozēti NBA klubi, kurus tās pārstāvēs- Iļģuciema vsk.-New York Knicks.  Sacensības rīko Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar NBA Properties. Turnīra norisi atbalsta Hewlet Packard, Latvijas Sporta federāciju padome un Izglītības un zinātnes ministrija. Drafta ceremonijā katru komandu pārstāvēja kapteinis -Iļģuciema vsk.-Roberts Timenieks un treneris-Andris Tirša. Piedalījās Jr.NBA vēstniece bijusī WNBA komandas “Sacramento Monarch” un arī “TTT Rīga” spēlētāja Tiša Penišeiru (Ticha Penicheiro), turnīra atbalstītāju SIA “Adaptive” pārstāvis Aivars Osītis, Latvijas sieviešu valstsvienības ģenerālmenedžere Gunta Baško, LBS prezidents Valdis Voins, LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps, kā arī Jr.NBA pasaules čempionāta dalībnieks Krišjānis Āboltiņš.
 Mūsu komandai spēles 20.11. un 5.12. Iļģuciema vsk. un 27.11.Mārupē.


Apsveicam!

SKOLAS IZLASES KOMANDAS

6.-7.KLASĒM  AR IZCĪNĪTO 1.VIETU

4.-5.KLASĒM AR IZCĪNĪTO 2.VIETU

RĪGAS PILSĒTAS KROSA STAFETES SACENSĪBĀS

 

 

6.-7.KL.- S.KRŪZI, D.MĀLNIECI, D.ZĪBERGU, N.ĢĒĢERI, A.LOBAKOVU, K.GAILĪTI, A.ŠIĻINU, A.BĒRZIŅU.

4.-5.KL.- D.BARKOVU,T.KARLSONI, M.ŠTRAUSI, D.MADALĀNI, R.TIMENIEKU, R.INDĀNU, A.MEĻĶI, R.RAINSONU (Galerija)

 


Apsveicam!

 SKOLAS IZLASES KOMANDU 6.-7.KLAŠU ZĒNIEM 

 AR IZCĪNĪTO 1.VIETU KURZEMES RAJONA SACENSĪBĀS FUTBOLĀ!

 A.Virvinski, K.Būtnaru, M.Bulindžu, R.Pavlovu, E.Apīni, A.Bērziņu, M.Andreju, A.Lobakovu, A.Arsobu, K.Meļķi, M.Biguzi