Vecāku diena

Ir aizritējusi gadskārtējā Vecāku diena Iļģuciema vidusskolā

Jau par tradīciju ir izveidojusies katru gadu pavasarī skolā organizēt Vecāku dienu. Arī šogad, 30.martā, vecākiem bija iespēja apmeklēt vairākus skolas kolektīva sagatavotos pasākumus.

Ienākot skolā, vecākus sagaidīja 10.klases skolēni, kas palīdzēja vecākiem orientēties gan pasākumu klāstā, gan skolas telpās.

Turpat netālu no informācijas galdiņa savā darbnīcā “Mani spēka vārdi” aktīvi darbojās sākumskolas skolotāja Rudīte Putāne un Katrīna Zotova, aicinot vecākiem pašiem veidot savu spēka vārdu karodziņu.

Drosmīgākajiem vecākiem – tiem, kas nenobijās no angļu valodas priekšzināšanām – bija iespēja ieklausīties īstā angļu valodā. Nodarbību angļu valodā vadīja  mūsu skolā šogad strādājošā Fulbrait programmas stipendiāte Andrea Mitchell, Andrea palīdzēja skolotāja Indra Egle un Gunta Tropa.

Savukārt tiem vecākiem, kas vēlējās relaksēties un varbūt nedaudz arī izzināt sevi, bija iespēja apmeklēt gan sākumskolas skolotājas Daigas Circenes organizēto darbnīcu "Katram savu mandalu", gan mājturības skolotājas Zeltītes Liepiņas organizēto darbnīcu “Katram savu rakstu zīmi”.

Un, kā katru gadu, arī šogad vecāki varēja satikt un aprunāties ar mācību priekšmetu skolotājiem, lai kopīgi pārrunātu ne tikai neveiksmes, bet dalītos arī panākumos.

Paldies visiem vecākiem, kas atrada laiku paciemoties skolā!

Gaidīsim visus atkal nākamgad! 

Skolas administrācija